offer professional courses tek fresku linze tirana

Kurse Muzike, Pikture, Gjuhe Te Huaja

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Kurse muzike, pikture e gjuhe te huaja per femije nga 4 vjec e te rritur. ofrohen kurse piano, violine, kenge, solfezh, flaut, fizarmonike e kitare. pikture, style dhe design, grafike design angl...
06/01/2021 01:26

Kurse Matematike

Tirana | Komuna e parisit Pershendetje, ofroj kurse matematike individuale per ciklin e ulet, 9-vjecar dhe gjimnaz. eksperience disa vjecare ne mesimdhenie, cilesi dhe perkushtim. per me shume informacion na kontaktoni! ...
28/12/2020 10:14

Kurse Anglisht Online

Tirana | Vasil Shanto Ofrojme kurse online ne gjuhen angleze. ofrojme gjithashtu kurse individuale si dhe intensive ne te gjitha nivelet. ofrojme edhe pergatitje per provimet toefl,ielts, etj. ...
25/12/2020 20:17

Na&na Lenguage Center

Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Na dhe na lenguage center ! ofron kurse te gjuhes angleze per shkollat 9-vjecare ! me mesues te certefikuar si brenda she jashte vendit ! me eksperience te gjate pune ! kapni ofertat me te mira te mom...
23/12/2020 17:29

Kurse Gjermanisht Durres

Durres | Currilat ...
16/12/2020 11:59

Menaxhimi I Burimeve Njerezore

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Menaxhimi i burimeve njerezore trajnim 1 ditor pajiseni me certifikate bclever agency organizon trajnimin “menaxhimi i burimeve njerezore” nese synon te behesh nje hr manager i ardhshem,...
03/12/2020 17:45

Kursi Pasticerie

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Kane filluar regjistrimet per kursin e ri 3 mujor të pastiçerise në qek i cili punon ne 15 dhjetor 2020. një kurs profesional i njohur nga ministria e arsimit, nën drejtimin e chef sokol prenges...
26/11/2020 15:46

Leksione Private Online Per Lenden E Matematikes Per Cdo Nivel E Klasa

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Leksione private online per lenden e matematikes per cdo nivel e klasa te ndryshme nga mesuese e matematikes ne shkolla te mesme ne tirane me eksperience mbi 38 vjecare ne mesimdhenie. per shkak te...
24/11/2020 14:12

Kurse Per Qerpiket

Tirana | Komuna e parisit Kursi i qerpikeve zgjat 1jav.dita e par esht teori.2dit jan praktik ne kukull dhe 2dit jan praktik ne klient. gjat kursit mesohen mjetet e punes,mesohet qerpiket classic, qerpiket volum 2-6 d.dhe bren...
30/10/2020 15:35

Kurse Matematike

Kruje | Qender Ofroj:  kurse matematike (online ose në person)  për arsimin 9 – vjeçar dhe të mesëm  përgatitje për provimin e lirimit dhe të maturës në lëndën e matematikës  për s...
27/10/2020 12:30

Ofroj Kurse Biologjie Dhe Kimie Private Dhe On Line

Durres | Qender Ofroj kurse biologjie dhe kimie private ne durres dhe on line ne te gjitha qytetet. pergatit maturantet te cilet zgjedhin njeren prej lendeve ne provimet e matures. pagesa e diskutueshme ...
09/10/2020 10:47

Trajnim Per Specialist Celularesh

Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Filluan regjistrimet per grupin e ri per specialist celularesh dhe teknik kompjuteri-it trajnim 100% praktike dhe ne fund merr certifikate qe njihet brenda dhe jashte vendit! te gjithe studentet tan...
08/09/2020 21:06

Kurse Matematike, Asistence Ne Shkolle.

Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Kam mbaruar studimet ne degen e matematikes, universiteti i tiranes. ofroj kurse individuale ose ne grup ne lenden e matematikes per te gjitha klasat me cmimet me te arsyeshme ne treg. gjithashtu jam ...
04/09/2020 18:13

*ofroj Kurse Private Per Ciklin E Ulet*

Tirana | Komuna e parisit *ofroj kurse private per ciklin e ulet* ofroj kurse private profesionale per femije te ciklit te ulet (klasa i - v) qe kane nevoje per ndihme tek veshtiresite qe mund te kene ne te gjitha len...
31/08/2020 13:13

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim