Kurse Matematike Tirana

Kurse Profesionale 28/12/2020 10:14 Post ID: 23909


Pagesa 700 Leke
Qyteti - Zona Tirana - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 22

Pershendetje,
Ofroj kurse matematike individuale per ciklin e ulet, 9-vjecar dhe gjimnaz.
Eksperience disa vjecare ne mesimdhenie, cilesi dhe perkushtim.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Anetari ID: 6393

photo

Njoftimi ID: 23909