Kurse gjermanisht Durres Durres

Kurse Profesionale 16/12/2020 11:59 Post ID: 23198


Pagesa 1,500 Leke
Qyteti - Zona Durres - Currilat
Adresa Perballe spitalit te Durresit - Harta
Lexime 65

Njoftim
Dt. 19 Dhjetor hapet grupi i nivelit A2 dhe B1
Ne fundjave
-2 here ne jave (te shtune dhe te djele)
*Rregjistrimet jane te hapura edhe per nivelin A1
Per cdo informacion kontaktoni ne
📞Nr.Cel
Jeni te mirepritur 😊
Adresa : Perballe spitalit te Durresit

Anetari ID: 6146

photo

Njoftimi ID: 23198