Kursi Pasticerie Tirana

Kurse Profesionale 26/11/2020 15:46 Post ID: 22029


Pagesa 60,000 Leke
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Sulejman Pitarka, Tirana, Albania - Harta
Lexime 92

Kane filluar regjistrimet per kursin e ri 3 mujor të pastiçerise në QEK i cili punon ne 15 Dhjetor 2020.
Një kurs profesional i njohur nga Ministria e Arsimit, nën drejtimin e Chef Sokol Prenges në bashkëpunim me stafin e Delikatesës.
Ne synojmë qe përmes këtij programi intensiv në ambientet bashkëkohore të QEK të ofrojmë kushte sa më komode për të gjithë ju.

Kursi ështe i organizur në klasa te vogla me nga 10 studente me qëllim që secili të këte mundësine të përftoje dijet dhe eskperiencën e duhur.
Receta është shumë e thjeshtë: pasion, fantazi, dedikim dhe bashkëpunim per t'a transformuar sebashku në një profesion!

Ju mirepresim 🙂


Njoftimi ID: 22029