kurse per qerpiket Tirana

Kurse Profesionale 30/10/2020 15:35 Post ID: 20472


Pagesa 15,000 Leke
Qyteti - Zona Tirana - Komuna e parisit
Adresa Rruga Grigor Heba, Tirana, Albania - Harta
Lexime 148

kursi i qerpikeve zgjat 1jav.dita e par esht teori.2dit jan praktik ne kukull dhe 2dit jan praktik ne klient. gjat kursit mesohen mjetet e punes,mesohet qerpiket classic, qerpiket volum 2-6 D.dhe brenda kesaj jave keni te perfshir dhe falas metoden e Lash lifting e cila esht kthimi i qerpikeve natyral.i gjith kursi kushton 150mij lek .rezervo ne numrin e telefonit


Njoftimi ID: 20472