🏡 kurse profesionale

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 

Ofroj Kurs Të Gjuhëve Të Huaja Online

Tirane | Laprake Ofroj kurs online të gjuhëve: -anglisht -gjermanisht -frëngjisht -italisht -spanjisht -greqisht rregjistrohu tani...
28/07/2021 18:48

Ofroj Kurse Per Parashkollore

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Pershendetje, quhem megi ofroj kurse parashkollore nga mosha 3-6 vjece.kam vite eksperience dhe aktualisht punoj si edukatore.dhenbsp;...
22/07/2021 14:17

Kurse Anglisht

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Regjistrimet per kurset e anglishtes sapo kane filluar! per te gjitha klasat e shkollave 9-vjecare! ne grup ose individuale! beni zgjedhjen tuaj me te mire! ne keto kohe te veshtira qe kemi kaluar duh...
05/07/2021 15:55

Kursi C++

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Ky kurs e fillon programimi nga zero! kursi është përgatitur për fillestarët të cilët duan të mësojnë programim. studentët do të vënë re që me udhëzimin e duhur nga instruktorët tanë...
29/06/2021 18:40

Ofroj Kurs Privat Ne Gjuhen Angleze

Elbasan | Qender Ofroj kurse private online ne gjuhen angleze per kedo qe eshte i/e interesuar per te pervetesuar ne maximum kete gjuhe . mundem te ndihmoj me detyra kursi , shtepie , provime apo ku u nevojitet ne pun...
27/06/2021 13:59

Kurse Anglisht Frengjisht

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Vera eshte koha ideale per nje gjuhe te huaj per te gjithe ata/ato qe nuk munden gjate vitit. me cmimet me ekonomike . online ose ne klase eshte ne doren tuaj oraret paradite edhe pasdite ...
18/06/2021 17:16

Kurse Te Gjuhes Gjermane Niveli A1-b2

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Ofrohet kurs i gjuhes gjermane. - kurs ne grup ose individual - kurs intensiv ose 3 here ne jave - seanca 60 min ju mirepresim! ...
19/05/2021 14:04

Mesim Pas Shkolle/after School

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko ...
27/04/2021 19:37

Kurse Online

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ofrohen kurse online ne gjermanisht, anglisht, italisht, frengjisht dhe shqip per te huajt. orari fleksibel. pedagoge me eksperience ne mesimdhenie online. ...
24/04/2021 12:30

Kurse Profesional Per Berber.

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Ersi salon me nje eksperienc prej 12 vitesh ne treg ofron kurse profesionale per berber.ne perfundim te ketij kursi ju do te keni fituar njohuri,aftesi dhe eksperienc. gjuthcka rreth prerjes,krehjes d...
23/04/2021 22:26

Oferte Kurse Anglishte, Paguaj 2 Muaj & Perfito 1 Muaj Falas.

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Nga parashkollore deri ne klasen e 9-te. per me teper informacion na shkruani ne email: [email protected] ose na vizitoni ne zyrat tona tek rruga 5 maji prane concord center. ...
21/04/2021 22:00

Kerkojme Zyshe Per Mesimdhenjen E Gjuhes Gjermane Dhe Spanjolle Paga

Tirane | Don Bosko Kerkojme zyshe per mesimedhenjen e gjuhes gjermane ne qendren e kurseve online te interesuarit te na kontaktojne 0684741503 ofrojme kurse te gjuheve anglisht italisht gjermanisht spanjishte of...
21/04/2021 17:04

Kurse Gjuhe, Letersie Dhe Afterschool

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Ofrojme kurse gjuhe shqipe-letersi per çdo nxenes e maturante si dhe afterschool per cdo grupmoshe. ju mirepresim! 0675327198...
17/04/2021 11:57

Ofroj Kurse

Tirane | Don Bosko Jam studente e mjekesise, mesatare e shkolles 10.00. ofroj kurse per femijet, per detyrat e shtepise, per tu kujdesur per ta dhe per gjuhen e huaj angleze. kam eksperience te meparshme ne kete fushe...
09/04/2021 10:39

Mentor Per Provimet E Lirimit Dhe Te Matures Ne Gjuhen Angleze

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ofrojme kurse individuale per nxenesit qe po pergatiten per provimet e lirimit dhe te matures ne lenden e gjuhes angleze. ...
26/03/2021 12:23

Kurse Piano

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Kurse per piano /teori dhe praktike per femijet 4-14 vjeç. klasa individuale , metoda amerikane te ofruar nga mesues te kualifikuar brenda dhe jasht vendit. 60 minuta / 2.000all per me sh...
22/03/2021 15:32

Tirane, Ofrojme Kurse Anglisht:

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Ofrojme kurse anglishte nga klasa e 3-te deri ne klasen e 9-te. kursi zhvillohet 3 here ne jave, 60 min secila seance mesimi. cmimet variojne sipas klasave, duke filluar nga 3000 leke/muaj. cel. ...
11/03/2021 11:50

Kurse Profesionale Parukeri- Estetik

Tirane | Komuna e parisit Ofrojme kurs parukeri- estetike. kurse 1 mujore, javore ose 3 mujore - trajtim fytyre - lvl lash lift - eyebrow lift - thonj me xhel, maniky xhel - makeup profesjonal - depilim •cmim...
03/03/2021 23:18

Kurse Matematike Per Maturen Shteterore

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Kam punuar si mesuese matematike e shkolles se mesme per 30 vjet. ofroj kurse matematike per t'ju ndihmuar per pergatitje tuaj per maturen shteterore. kurse do te zhvillohen online,ndividual ose ne g...
23/02/2021 10:37

Tirane, Ofrojme Trajnim 1 Mujor Ne Fushat:

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Kompania expansion force ofron trajnim 1 mujor per fushat e meposhtme: -web design dhe development -graphic design -menaxhim rrjetesh sociale seancat jane ne varesi te trajnimit te perzgjedhur...
22/02/2021 15:49

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim