kurse profesionale tek vasil shanto tirane

Kurse Muzike, Pikture, Gjuhe Te Huaja

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Kurse muzike, pikture e gjuhe te huaja per femije nga 4 vjec e te rritur. ofrohen kurse piano, violine, kenge, solfezh, flaut, fizarmonike e kitare. pikture, style dhe design, grafike design angl...
06/01/2021 01:26

Ofroj Kurse Te Gjuheve Te Huaja

Tirana | Laprake Kurs online për gjuhët: - anglisht -gjermanisht -italisht dhe -frëngjisht --seancat janë nga 60 min-- -- 3 seanca / javë -- së bashku mësojmë për të arritur qëllimet tuaja. nxi...
05/01/2021 11:08

Kurse Matematike

Tirana | Komuna e parisit Pershendetje, ofroj kurse matematike individuale per ciklin e ulet, 9-vjecar dhe gjimnaz. eksperience disa vjecare ne mesimdhenie, cilesi dhe perkushtim. per me shume informacion na kontaktoni! ...
28/12/2020 10:14

Kurse Anglisht Online

Tirana | Vasil Shanto Ofrojme kurse online ne gjuhen angleze. ofrojme gjithashtu kurse individuale si dhe intensive ne te gjitha nivelet. ofrojme edhe pergatitje per provimet toefl,ielts, etj. ...
25/12/2020 20:17

Na&na Lenguage Center

Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Na dhe na lenguage center ! ofron kurse te gjuhes angleze per shkollat 9-vjecare ! me mesues te certefikuar si brenda she jashte vendit ! me eksperience te gjate pune ! kapni ofertat me te mira te mom...
23/12/2020 17:29

Kurse Gjermanisht Durres

Durres | Currilat ...
16/12/2020 11:59

Menaxhimi I Burimeve Njerezore

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Menaxhimi i burimeve njerezore trajnim 1 ditor pajiseni me certifikate bclever agency organizon trajnimin “menaxhimi i burimeve njerezore” nese synon te behesh nje hr manager i ardhshem,...
03/12/2020 17:45

Kursi Pasticerie

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Kane filluar regjistrimet per kursin e ri 3 mujor të pastiçerise në qek i cili punon ne 15 dhjetor 2020. një kurs profesional i njohur nga ministria e arsimit, nën drejtimin e chef sokol prenges...
26/11/2020 15:46

Leksione Private Online Per Lenden E Matematikes Per Cdo Nivel E Klasa

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Leksione private online per lenden e matematikes per cdo nivel e klasa te ndryshme nga mesuese e matematikes ne shkolla te mesme ne tirane me eksperience mbi 38 vjecare ne mesimdhenie. per shkak te...
24/11/2020 14:12

Kurse Per Qerpiket

Tirana | Komuna e parisit Kursi i qerpikeve zgjat 1jav.dita e par esht teori.2dit jan praktik ne kukull dhe 2dit jan praktik ne klient. gjat kursit mesohen mjetet e punes,mesohet qerpiket classic, qerpiket volum 2-6 d.dhe bren...
30/10/2020 15:35

Kurse Matematike

Kruje | Qender Ofroj:  kurse matematike (online ose në person)  për arsimin 9 – vjeçar dhe të mesëm  përgatitje për provimin e lirimit dhe të maturës në lëndën e matematikës  për s...
27/10/2020 12:30

Ofroj Kurse Biologjie Dhe Kimie Private Dhe On Line

Durres | Qender Ofroj kurse biologjie dhe kimie private ne durres dhe on line ne te gjitha qytetet. pergatit maturantet te cilet zgjedhin njeren prej lendeve ne provimet e matures. pagesa e diskutueshme ...
09/10/2020 10:47

Trajnim Per Specialist Celularesh

Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Filluan regjistrimet per grupin e ri per specialist celularesh dhe teknik kompjuteri-it trajnim 100% praktike dhe ne fund merr certifikate qe njihet brenda dhe jashte vendit! te gjithe studentet tan...
08/09/2020 21:06

Kurse Matematike, Asistence Ne Shkolle.

Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Kam mbaruar studimet ne degen e matematikes, universiteti i tiranes. ofroj kurse individuale ose ne grup ne lenden e matematikes per te gjitha klasat me cmimet me te arsyeshme ne treg. gjithashtu jam ...
04/09/2020 18:13

*ofroj Kurse Private Per Ciklin E Ulet*

Tirana | Komuna e parisit *ofroj kurse private per ciklin e ulet* ofroj kurse private profesionale per femije te ciklit te ulet (klasa i - v) qe kane nevoje per ndihme tek veshtiresite qe mund te kene ne te gjitha len...
31/08/2020 13:13

Kurse Per Kitare Dhe Violine

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Kurse per kitare dhe violine akustika...
29/07/2020 14:12

Ofroj Kurse Pikture

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ofroj kurse pikture per moshat 5-13 vjec. jam maturante ne "liceun artistik jordan misja dhe jam shume e apasionuar pas cdo gjeje qe ka te beje me artin dhe te bukuren. kam deshire qe pasionim tim tja...
17/07/2020 00:31

Kurse Anglisht Online

Tirana | Vasil Shanto Ofrojme kurse online te gjuhes angleze per te gjitha moshat dhe te gjitha nivelet, si dhe kurse individuale dhe intensive....
11/07/2020 14:45

Behu Profesionist, Trainohu Si Social Media Manager

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Trainim mbi "strategjite e marketingut dixhital dhe menaxhimi i rrjeteve sociale" graphics workshop tirana ju fton te regjistroheni ne klasen e rradhes te social media manager e cila fillon me 29 q...
16/06/2020 17:14

Blini Rezulate,jo Kurse- Kurs I Gjuhes Angleze

Tirana | Laprake Blini rezulate,jo kurse. zoteroj deshmi te gjuhes angleze, kam disa vite pervoje mesimdhenie ne kurse te ndryshme private dhe kam dhene mesime online nxenesve ne kine dhe indi. ofroj kurse individu...
02/06/2020 08:54

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim