kurse per kitare ne tirane

Kurse Per Kitare Dhe Violine

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Kurse per kitare dhe violine akustika...
29/07/2020 14:12

Ofroj Kurse Pikture

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ofroj kurse pikture per moshat 5-13 vjec. jam maturante ne "liceun artistik jordan misja dhe jam shume e apasionuar pas cdo gjeje qe ka te beje me artin dhe te bukuren. kam deshire qe pasionim tim tja...
17/07/2020 00:31

Kurse Anglisht Online

Tirane | Vasil Shanto Ofrojme kurse online te gjuhes angleze per te gjitha moshat dhe te gjitha nivelet, si dhe kurse individuale dhe intensive....
11/07/2020 14:45

Behu Profesionist, Trainohu Si Social Media Manager

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Trainim mbi "strategjite e marketingut dixhital dhe menaxhimi i rrjeteve sociale" graphics workshop tirana ju fton te regjistroheni ne klasen e rradhes te social media manager e cila fillon me 29 q...
16/06/2020 17:14

Blini Rezulate,jo Kurse- Kurs I Gjuhes Angleze Premium

Tirane | Laprake Blini rezulate,jo kurse. zoteroj deshmi te gjuhes angleze, kam disa vite pervoje mesimdhenie ne kurse te ndryshme private dhe kam dhene mesime online nxenesve ne kine dhe indi. ofroj kurse individu...
02/06/2020 08:54

Kurse Profesionale Per Berber

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja *ofrojm kurse per berber*prej disa kohesh tashme ofrojm kurse me nje staf te kualifikuar, 3 edhe 6 mujore.metoda bashkohore, ambjente komode dhe te pershtashme per te zhvilluardhenbsp; kursin. mundesi...
04/05/2020 21:41

Kurse Profesionale Per Berber

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl *ofrojm kurse per berber* prej disa kohesh tashme ofrojm kurse me nje staf te kualifikuar, 3 edhe 6 mujore. metoda bashkohore, ambjente komode dhe te pershtashme per te zhvilluar kursin. mundesi ...
04/05/2020 20:58

Kurse Praktike Kontabiliteti.

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi 📣kurse praktike kontabiliteti.📊✅finance partner: zyra e kontabilitetit lider ne shqiperi dheamp; diaspore per kursin praktik kontabiliteti. licensuar nga ministria e mirqenies sociale dhe rini...
24/04/2020 01:33

Graphic Design Online Live - Tirana Center Of Technology

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Dizajni grafik është i rëndësishëm për çdo biznes që dëshiron të bëjë një përshtpje pozitive dhe të qendrueshme. ai shërben për të përcjellë idetë tuaja në një mënyrë jo vetë...
21/04/2020 22:41

Alpha Web-kurse Online

Vlore | Lungomare Kurse online per alpha web. nivelet e kurseve: a1+a2+b1+b2/ 30 ore / 12 jave. kurset zhvillohen: 1-kurse te dedikuar 2- klasa te vogla 3-klasa te medha. ju mund te mesoni software te kontabiliteti...
20/04/2020 15:48

Italisht Anglisht Kurse Online

Tirane | Vasil Shanto Ofrohen kurse te gjuhes italiane per te gjitha moshat dhe te gjitha nivelet. pervoje shumevjecare ne mesimdhenie si ne europe ashtu dhe ne shqiperi. materiale didaktike cilesore. pergatisim per diplom...
15/04/2020 15:05

Kurs I Plote Per Maturen Shteterore (online)

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Kurs i plotë për maturën shtetërore: letËrsi bËrthamË (purchase) mësim live.mësimet e përgatitura në këtë kurs janë hartuar sipas kompetencave të programit të maturës shtetërore. në...
13/04/2020 15:49

Kurse Online Anglisht

Vlore | Qender Kurse online anglisht për parashkollorë dhe 9-vjeçare. kam praktikë pune me të huaj për 5 vite dhe diplomë toefl dhe cambridge.dhenbsp;asistencë për provime toefl,cambridge ,niveli a1,a2,b1,b...
10/04/2020 14:01

Njoftim! Kane Filluar Regjistrimet Per Kurse Profesionale Ne: Estetike

Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Perfect estetica ka fillluar regjistrimet per kurse profesionale 3,6 dhe 9 mujore: 1.estetike 2.estetike e avancuar 3.parukeri te interesuarit te na kontaktojne: cel: email:[email protected]
08/04/2020 18:09

Ofrojme Mesim Online Te Gjuhes Shqipe.🇦🇱🇦🇱

Durres | Qender Ofrojme mesim te gjuhes -shqipe online 💻per te huaj.dhenbsp;dhenbsp;👉[url]https://albestate.al/languages/[/url]dhenbsp; mesuesja perdordhenbsp;permes disa mesimeve hyrese qe synohet formimi i di...
07/04/2020 20:44

Mesim I Gjuhes Italiane Online

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Ofrojme leksione te gjuhes italiane nepermjet internetit (videochiamata) per te gjitha nivelet. mesimi ofrohet nga persona qe jetojne dhe jane shkolluar ne itali, te pajisur me "diploma internazionale...
04/04/2020 15:26

Mesim I Gjuhes Italiane Online

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Ofrojme leksione te gjuhes italiane nepermjet internetit (videochiamata) per te gjitha nivelet. mesimi ofrohet nga persona qe jetojne dhe jane shkolluar ne itali, te pajisur me "diploma internazionale...
04/04/2020 14:32

C++ Programming Online Live - Tirana Center Of Technology

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Fillojmë javën që vjen kursin c++ online live. nxitoni të regjistroheni pasi vendet bosh janë drejt fundit.dhenbsp;nisim nga fillimi me hapa të sigurt dhe baza të forta.Çertifikohu në c++ dhe...
03/04/2020 01:27

Albania Haute Couture School-kurse Mode Fashion Design

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Në kurset tona per haute couture,do te mesoni kurse per qepjen dhe qendisje te fustane nuserie dhe eventesh,qendisje me gure dhe grep tambure, krijimi i luleve silk per veshje dhe dekore,kapeleri, ku...
01/04/2020 11:43

Kurse Per Fashion Design,produkt Design,post Produksion,grafik Design

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Qendra moda ne fokus ofron kurse profesionale ne fushen e fashion design,rrobaqepsi ,modelistike (prerje),kapeleri dhe aksesore design,grafik design,produkt design, brandim ,post produksion (montazh,f...
28/03/2020 08:56

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim