kurse per infiermeri

Juli Barber Shop Ofron Kurse Per Berber.

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Dhenbsp;🔗juli barber shopdhenbsp;me nje eksperience 5 vjecare ofron kurse per berber qe brenda pak muajsh ben te mundur ju ben te mundur qe ju te mesoni teknikat moderne te qethjes se flokut , stil...
10/04/2021 19:15

Ofroj Kurse

Tirana | Don Bosko Jam studente e mjekesise, mesatare e shkolles 10.00. ofroj kurse per femijet, per detyrat e shtepise, per tu kujdesur per ta dhe per gjuhen e huaj angleze. kam eksperience te meparshme ne kete fushe...
09/04/2021 10:39

Mesim Pas Shkolle/after School

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko ...
08/04/2021 18:12

Kurse Gjuhe, Letersie Dhe Afterschool

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Ofrojme kurse gjuhe shqipe-letersi per çdo nxenes e maturante si dhe afterschool per cdo grupmoshe. ju mirepresim! 0675327198...
04/04/2021 21:37

Mentor Per Provimet E Lirimit Dhe Te Matures Ne Gjuhen Angleze

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ofrojme kurse individuale per nxenesit qe po pergatiten per provimet e lirimit dhe te matures ne lenden e gjuhes angleze. ...
26/03/2021 12:23

Kurse Piano

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Kurse per piano /teori dhe praktike per femijet 4-14 vjeç. klasa individuale , metoda amerikane te ofruar nga mesues te kualifikuar brenda dhe jasht vendit. 60 minuta / 2.000all per me sh...
22/03/2021 15:32

Tirane, Ofrojme Kurse Anglisht:

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Ofrojme kurse anglishte nga klasa e 3-te deri ne klasen e 9-te. kursi zhvillohet 3 here ne jave, 60 min secila seance mesimi. cmimet variojne sipas klasave, duke filluar nga 3000 leke/muaj. cel. ...
11/03/2021 11:50

Kurse Profesionale Parukeri- Estetik

Tirana | Komuna e parisit Ofrojme kurs parukeri- estetike. kurse 1 mujore, javore ose 3 mujore - trajtim fytyre - lvl lash lift - eyebrow lift - thonj me xhel, maniky xhel - makeup profesjonal - depilim •cmim...
03/03/2021 23:18

Kurse Matematike Per Maturen Shteterore

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Kam punuar si mesuese matematike e shkolles se mesme per 30 vjet. ofroj kurse matematike per t'ju ndihmuar per pergatitje tuaj per maturen shteterore. kurse do te zhvillohen online,ndividual ose ne g...
23/02/2021 10:37

Tirane, Ofrojme Trajnim 1 Mujor Ne Fushat:

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Kompania expansion force ofron trajnim 1 mujor per fushat e meposhtme: -web design dhe development -graphic design -menaxhim rrjetesh sociale seancat jane ne varesi te trajnimit te perzgjedhur...
22/02/2021 15:49

Kurs Anglishteje

Tirana | Kamez/Paskuqan/Babrru Ofrojmë kurse anglishteje , me një çmim shume të arsyeshëm nga niveli bazik deri ne nivel te avancuar. ...
19/02/2021 17:16

Kurse Profesionale /mundesi Punesimi

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Ofrojme kurse profesionale per programet alpha dhe financa 5 gjithashtu ofrojme mundesi punesimi si ekonomist/e ...
19/02/2021 13:59

Ofrojme Kurse Anglishte Nga Klasa E 3-te Deri Ne Klasen E 9-te.

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Ofrojme kurse anglishte nga klasa e 3-te deri ne klasen e 9-te. kursi zhvillohet 3 here ne jave, 60 min secila seance mesimi. cmimet variojne sipas klasave, duke filluar nga 4000 leke/muaj. ...
12/02/2021 13:16

Kurse Online Per Femije Dhe After School

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ofroj kurse online ne lendet matematike dhe gjuhe angleze per femije 7-12 vjeç dhe after school( i ndihmoj ne berjen e detyrave dhe i shpjegoj paqartesi nga shpjegimi ne shkolle). pagesa dhe orari ...
04/02/2021 15:43

Kurse Muzike, Pikture, Gjuhe Te Huaja

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Kurse muzike, pikture e gjuhe te huaja per femije nga 4 vjec e te rritur. ofrohen kurse piano, violine, kenge, solfezh, flaut, fizarmonike e kitare. pikture, style dhe design, grafike design angl...
06/01/2021 01:26

Kurse Matematike

Tirana | Komuna e parisit Pershendetje, ofroj kurse matematike individuale per ciklin e ulet, 9-vjecar dhe gjimnaz. eksperience disa vjecare ne mesimdhenie, cilesi dhe perkushtim. per me shume informacion na kontaktoni! ...
28/12/2020 10:14

Kurse Anglisht Online

Tirana | Vasil Shanto Ofrojme kurse online ne gjuhen angleze. ofrojme gjithashtu kurse individuale si dhe intensive ne te gjitha nivelet. ofrojme edhe pergatitje per provimet toefl,ielts, etj. ...
25/12/2020 20:17

Na&na Lenguage Center

Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Na dhe na lenguage center ! ofron kurse te gjuhes angleze per shkollat 9-vjecare ! me mesues te certefikuar si brenda she jashte vendit ! me eksperience te gjate pune ! kapni ofertat me te mira te mom...
23/12/2020 17:29

Kurse Gjermanisht Durres

Durres | Currilat ...
16/12/2020 11:59

Menaxhimi I Burimeve Njerezore

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Menaxhimi i burimeve njerezore trajnim 1 ditor pajiseni me certifikate bclever agency organizon trajnimin “menaxhimi i burimeve njerezore” nese synon te behesh nje hr manager i ardhshem,...
03/12/2020 17:45

Kursi Pasticerie

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Kane filluar regjistrimet per kursin e ri 3 mujor të pastiçerise në qek i cili punon ne 15 dhjetor 2020. një kurs profesional i njohur nga ministria e arsimit, nën drejtimin e chef sokol prenges...
26/11/2020 15:46

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim