fashion design

Kurse Profesionale Parukeri- Estetik

Tirana | Komuna e parisit Ofrojme kurs parukeri- estetike. kurse 1 mujore, javore ose 3 mujore - trajtim fytyre - lvl lash lift - eyebrow lift - thonj me xhel, maniky xhel - makeup profesjonal - depilim •cmim...
03/03/2021 23:18

Gjermanisht A1-b2

Lushnje | Qender ë gjithë që vërtet janë të interesuar të mësojnë gjermanisht në mënyrën më të lehtë dhe intensivisht, janë të lutur të klikojnë lidhjen e faqes sonë dygjuhëshe të internetit gjer...
03/03/2021 19:07

Kerkohet Mesuese

Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Kerkoj mesuese te gjuhes shqipe/letersi per nje djale maturant ...
01/03/2021 12:22

Kurse 800 Lekë Ora Për Gjuhë Shqipe Dhe Letërsi Për çdo Grupmosh

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Ofroj kurse për gjuhë shqipe dhe letërsi për çdo nxënës nga arsimi i mesëm i ulët (klasa 6-9) dhe për arsimin e mesëm të lartë klasa (10-12), vetëm me 800 lekë ora. kontakti whats app 0...
27/02/2021 23:21

Kurse Matematike Per Maturen Shteterore

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Kam punuar si mesuese matematike e shkolles se mesme per 30 vjet. ofroj kurse matematike per t'ju ndihmuar per pergatitje tuaj per maturen shteterore. kurse do te zhvillohen online,ndividual ose ne g...
23/02/2021 10:37

Tirane, Ofrojme Trajnim 1 Mujor Ne Fushat:

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Kompania expansion force ofron trajnim 1 mujor per fushat e meposhtme: -web design dhe development -graphic design -menaxhim rrjetesh sociale seancat jane ne varesi te trajnimit te perzgjedhur...
22/02/2021 15:49

Kurs Anglishteje

Tirana | Kamez/Paskuqan/Babrru Ofrojmë kurse anglishteje , me një çmim shume të arsyeshëm nga niveli bazik deri ne nivel te avancuar. ...
19/02/2021 17:16

Kurse Profesionale /mundesi Punesimi

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Ofrojme kurse profesionale per programet alpha dhe financa 5 gjithashtu ofrojme mundesi punesimi si ekonomist/e ...
19/02/2021 13:59

Ofrojme Kurse Anglishte Nga Klasa E 3-te Deri Ne Klasen E 9-te.

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Ofrojme kurse anglishte nga klasa e 3-te deri ne klasen e 9-te. kursi zhvillohet 3 here ne jave, 60 min secila seance mesimi. cmimet variojne sipas klasave, duke filluar nga 4000 leke/muaj. ...
12/02/2021 13:16

Kurse Muzike, Pikture, Gjuhe Te Huaja

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Kurse muzike, pikture e gjuhe te huaja per femije nga 4 vjec e te rritur. ofrohen kurse piano, violine, kenge, solfezh, flaut, fizarmonike e kitare. pikture, style dhe design, grafike design angl...
06/01/2021 01:26

Kurse Matematike

Tirana | Komuna e parisit Pershendetje, ofroj kurse matematike individuale per ciklin e ulet, 9-vjecar dhe gjimnaz. eksperience disa vjecare ne mesimdhenie, cilesi dhe perkushtim. per me shume informacion na kontaktoni! ...
28/12/2020 10:14

Kurse Anglisht Online

Tirana | Vasil Shanto Ofrojme kurse online ne gjuhen angleze. ofrojme gjithashtu kurse individuale si dhe intensive ne te gjitha nivelet. ofrojme edhe pergatitje per provimet toefl,ielts, etj. ...
25/12/2020 20:17

Na&na Lenguage Center

Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Na dhe na lenguage center ! ofron kurse te gjuhes angleze per shkollat 9-vjecare ! me mesues te certefikuar si brenda she jashte vendit ! me eksperience te gjate pune ! kapni ofertat me te mira te mom...
23/12/2020 17:29

Kurse Gjermanisht Durres

Durres | Currilat ...
16/12/2020 11:59

Menaxhimi I Burimeve Njerezore

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Menaxhimi i burimeve njerezore trajnim 1 ditor pajiseni me certifikate bclever agency organizon trajnimin “menaxhimi i burimeve njerezore” nese synon te behesh nje hr manager i ardhshem,...
03/12/2020 17:45

Kursi Pasticerie

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Kane filluar regjistrimet per kursin e ri 3 mujor të pastiçerise në qek i cili punon ne 15 dhjetor 2020. një kurs profesional i njohur nga ministria e arsimit, nën drejtimin e chef sokol prenges...
26/11/2020 15:46

Leksione Private Online Per Lenden E Matematikes Per Cdo Nivel E Klasa

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Leksione private online per lenden e matematikes per cdo nivel e klasa te ndryshme nga mesuese e matematikes ne shkolla te mesme ne tirane me eksperience mbi 38 vjecare ne mesimdhenie. per shkak te...
24/11/2020 14:12

Kurse Per Qerpiket

Tirana | Komuna e parisit Kursi i qerpikeve zgjat 1jav.dita e par esht teori.2dit jan praktik ne kukull dhe 2dit jan praktik ne klient. gjat kursit mesohen mjetet e punes,mesohet qerpiket classic, qerpiket volum 2-6 d.dhe bren...
30/10/2020 15:35

Kurse Matematike

Kruje | Qender Ofroj:  kurse matematike (online ose në person)  për arsimin 9 – vjeçar dhe të mesëm  përgatitje për provimin e lirimit dhe të maturës në lëndën e matematikës  për s...
27/10/2020 12:30

Ofroj Kurse Biologjie Dhe Kimie Private Dhe On Line

Durres | Qender Ofroj kurse biologjie dhe kimie private ne durres dhe on line ne te gjitha qytetet. pergatit maturantet te cilet zgjedhin njeren prej lendeve ne provimet e matures. pagesa e diskutueshme ...
09/10/2020 10:47

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim