🏡 intership ne banke

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 

Program Praktike Ne Otp Bank

Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Je ne perfundim te studimeve universitare apo je diplomuar se fundmi? je i/e vetemotivuar, me ide inovatore dhe i/e gatshem per te marre persiper sfida te reja? ke deshire te punosh perkrah kolegesh...
23/05/2021 11:45

Internship Në Studio Noteriale

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Ofrohet internship në studio noteriale me kohë të pjesshme. të interesuarit të kenë njohuri të mira të gjuhës angleze , në përdorimin e kompjuterit, internetit, paketës office etj. ofr...
05/01/2021 09:09

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim