📅 vezhgues kamerash

🕵 Online 5 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Tirane

Shofer Personal Ose Për Rethet

Shkolla bashkuar Pagesa: 32,000 Leke Aplikimet deri me: 17/12/2020
Shofer personal ...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • 17/11/2020
Sarande

Kerkoj Pune

Saranda, Albania Pagesa: 25,000 Leke Aplikimet deri me: 31/12/2020
Pershendetje, interesohem per nje vend pune: babysitter, kujdestare per te moshuar, ndihmese-kuzhiniere, sallatiere, pjatalarese, sanitare. Jam korrekte dhe e besueshme. Faleminderit. ...
 • Profesioni: Ndihmese-Kuzhiniere
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 14/11/2020
Tirane

Po Kerkoni Nje Pune Me Te Ardhura Te Larta?

Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania Pagesa: 55,000 Leke Aplikimet deri me: 03/12/2020
*Kerkojme operatore per gjuhen italiane dhe per gjuhen spanjolle. *Ju ofrojme mundesi punesimi me te ardhura mujore te larta + bonuse te shumta dhe mbi te gjitha nje ambient komod e te qete. *Disponibilitet : Full Time ( Te henen - Te premten)...
 • Profesioni: operatore per call center
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/11/2020
Tirane

Punesim I Menjehershem Per Agjente Ne Gjuhen GJERMANE OSE SPANJOLLE!!

Kristo Luarasi, Liqeni Artificial Pagesa: 550 Euro
Nese keni njohuri te mira te gjuhes Gjermane , Spanjolle, Aplikoni tani sepse eshte momenti te rriteni financiarisht ! -paga duke filluar nga 500-550 € -bonuset me te mira ne treg -kushtet me te mira te punes -fundjave e lire Tel ...
 • Profesioni: Agjent Telefonik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/11/2020
Tirane

Picier

Ali Demi, Tirana, Albania Pagesa: 75,000 Leke
Kerkoj pun si picier me eksperienc pune 4 vjecre ...
 • Profesioni: Picier
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 28/10/2020
Tirane

Kuzhinier

Ali Demi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkoj pun si kuzhinier kam punuar per 4 vjet n retorant peshku dhe piceri .per m shum kontakt .flm ...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 28/10/2020
Tirane

Kerkese Pune

Tiranë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 19/10/2021
Kerkoj te punesohem si kamarier. Kam mbi 5 vite eksperience ne bare,restorante dhe gjithashtu ne dasma dhe evente te tjera. Zoteroj aftesi shume te mira komunikuese dhe pune ne grup. ...
 • Profesioni: kamarier
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 19/10/2020
Tirane

Kerkojme 3 Mjeshtra Edhe 1 Puntore

Sauk, Tirana, Albania Pagesa: 750 Euro Aplikimet deri me: 31/11/2020
3 mjeshtera qe te din mur tulle , edhe armature , Pagesa do jete e kenaqur , aq sa punoni paguheni , Normalja eshtw 15, ne dite punetori, Dhe 20 mjeshtri ne dite , Te interesuarit te kontaktojme ne tel: ...
 • Profesioni: Mjeshter
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 16/10/2020
Tirane

Sanitare

Astir/unaza re/teodor keko Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 30/11/2020
Kerkoj te punesohem si sanitare ne hotel, jam e pergjegjshme dhe shume punetore....
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 15/10/2020
Tirane

Infermiere Private

Rruga Qamil Guranjaku, Elbasan, Albania Pagesa: 10,000 Leke Aplikimet deri me: 31/10/2020
kam mbaruar stdudimet e larta ne degen infermieri e pergjithshme,jam e punesuar aktualisht te qendra spitalore nen tereza,te onkologjiku kati 3 Dhe jam ne kerkim te ndonje pune shtes Dhe ndonje ndihmes per ata persona qe marrin kura ne shtepi .. ...
 • Profesioni: Infermiere
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 30/09/2020
Durres

Kerkoj Pune Ndihmes Ekonomist .

Lagja 17 Pagesa: 26,000 Leke Aplikimet deri me: 01/10/2020
Kerkoj pune ndihmes ekonomist . I diplomuar si menaxher i mesem vazhdimi i studimeve te larta bachelor profili administrim bixnesi . I gatshem te punoj me koh te plot dhe te pjehshem Njohuri mi organizimin e punes ne kompanit fason . Njohes dh...
 • Profesioni: Ndihmes ekonomist
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 27/09/2020
Tirane

Mësues Fizike (part - Time) Në Qendra Kursesh Për Lëndën Fizikë Kl.6-12

Rruga Teki Koloneci, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Jam mesues i lendes fizike. Kam 25 vite eksperience si mesues i lendes fizike ne shkolle te mesme ,gjimnaz. Kerkoj pune part time per lenden fizike . Punoj aktualisht si mesues ne gjimnaz deri ne oren 14.00. Mund te angazhohem ne pune part time mb...
 • Profesioni: mësues
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 25/09/2020
Tirane

Shofer , Shperndares Porosish

Rruga Salih Myftia Babrru Pagesa: 40,000 Leke Aplikimet deri me: 25/12/2020
Kerkoj pune shofer ose shperndares porosish me patente te klasit B . Disponoj dhe makinen time dhe jam i gatshem te punoj me te . ...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 21/09/2020
Tirane

Kerkoj Te Punesohem Si Shofer Personal .

Kombinat, Tiranë, Shqipëria Pagesa: 40,000 Leke Aplikimet deri me: 29/12/2024
kerkoj te punesohem si shofer personal.klas b , kam mbi 5 vjet ne timon,.jam 26 vjec ,familjar  kerkoj pun si shofer me orarnga ora 9 paradite dhe ne vazhdim ,ne tirane....
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/09/2020
Tirane

Kerkoj Pune

Don Bosco, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Jm esmeralda 22 vjec km mbaruar bachelor per biologji nuk kam anazhime kam disa eksperienca pune te meparashme si shitese te nj butik rrobash shitese te toptani shitese ne pasticeri dhe receptioniste ne nj restorant. Kerkoj nj un afatgjat....
 • Profesioni: Shitese ose dicka tjeter
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 15/09/2020
Tirane

Kerkoj Picier

Rruga e Durresit -Zogu i zi Pagesa: 40,000 Leke
Piceri IBIZZA . Kerkoj picier me eksperience pune . ...
 • Profesioni: Picier
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 13/09/2020
Tirane

Kerkoj Pune

Sheshi Skënderbej, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/09/2020
Pershendetje. Kerkoj pune si menaxher bar/restorant. Eksperience ne resortet me te mira ne zonen e durresit. Aftesite 1 - Rritja e te ardhurave te biznesit. 2- I Mjaft miqesor me klientet. 3- Krijimi/Trajnimi i nje stafi mjaft te rafinuar. ...
 • Profesioni: Menaxher Bar/Restorant
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 11/09/2020
Shkoder

Kerkoj Pune-turn I Dyte

Rruga At Donat Kurti, Shkodër, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/12/2020
Jam ne dispozicion per pune ne kancelari, librari, recepsion, agjensi udhetimi (me eksperiece ne kete te fundit). Aftesi ne menaxhimin e puneve ne zyre/ dyqan dhe ne komunikim me klientet. I hapur dhe per lloj pune tjeter psh. lokale, (banak, ndihme...
 • Profesioni: Shites
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • 10/09/2020
Tirane

Chef Guzhine Ose Kuzhunier

Tirana, Shqipëria Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 07/10/2020
Pershendetje kerkoj pun si Chef guzhine Ose kuzhunier kam eksperienc kam punuar dhe punoj ne restorante me peshk dhe mish per informacion me shum ju lutem kontaktoni ...
 • Profesioni: Chef guzhine ose kuzhunier
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 08/09/2020
Fier

Përkthyese: Anglisht/Shqip

Lagjia 29 Nentori, Fier, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/12/2024
Ofroj shërbimet e mia si përkthyese private e gjuhës Angleze. Tekste shkollore, teza të ndryshme, dokumentacion apo formate të çdo lloji. Të interesuarit, më kontaktoni në: [email protected] ...
 • Profesioni: Përkthyese
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 28/08/2020
Tirane

Kamarier

Rruga Kasem Shima, Tirana, Albania Pagesa: 25,000 Leke
Me eksperienc pune ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • 28/08/2020
Tirane

Kërkoj Punë Part - Time Në Tiranë.

Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania Pagesa: 35,000 Leke Aplikimet deri me: 25/02/2021
*Eksperience 3 vjeçare në industrinë e turizmit * Eksperiencë si agjente shitjeje ...
 • Profesioni: Menaxhere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 26/08/2020
Tirane

Kerkoj Pune Part-time Ne Tirane

Rruga Arben Broci, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 31/12/2020
*Me eksperience si kamariere *Studente aktualisht ne fakultetin e ekonomis ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 21/08/2020
Tirane

Shofer

Rruga e Kavajës, Tiranë, Shqipëria Pagesa: 300 Euro Aplikimet deri me: 31/08/2020
Kerkoj vend pune si shofer me patente B ...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • 10/08/2020
Tirane

Kerkoj Pune

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkoj pune si shofer per patente B Pagesa me marreveshje ...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 07/08/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim