📅 pune rrobaqepse

🕵 Online 4 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Tirane

Shofer , Shperndares Porosish

Rruga Salih Myftia Babrru Pagesa: 40,000 Leke Aplikimet deri me: 25/12/2020
Kerkoj pune shofer ose shperndares porosish me patente te klasit B . Disponoj dhe makinen time dhe jam i gatshem te punoj me te . ...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 21/09/2020
Tirane

Kerkoj Te Punesohem Si Shofer Personal .

Kombinat, Tiranë, Shqipëria Pagesa: 40,000 Leke Aplikimet deri me: 29/12/2024
kerkoj te punesohem si shofer personal.klas b , kam mbi 5 vjet ne timon,.jam 26 vjec ,familjar  kerkoj pun si shofer me orarnga ora 9 paradite dhe ne vazhdim ,ne tirane....
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 21/09/2020
Tirane

Kerkoj Pune

Don Bosco, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Jm esmeralda 22 vjec km mbaruar bachelor per biologji nuk kam anazhime kam disa eksperienca pune te meparashme si shitese te nj butik rrobash shitese te toptani shitese ne pasticeri dhe receptioniste ne nj restorant. Kerkoj nj un afatgjat....
 • Profesioni: Shitese ose dicka tjeter
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 15/09/2020
Tirane

Kerkoj Picier

Rruga e Durresit -Zogu i zi Pagesa: 40,000 Leke
Piceri IBIZZA . Kerkoj picier me eksperience pune . ...
 • Profesioni: Picier
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 13/09/2020
Tirane

Kerkoj Pune

Sheshi Skënderbej, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/09/2020
Pershendetje. Kerkoj pune si menaxher bar/restorant. Eksperience ne resortet me te mira ne zonen e durresit. Aftesite 1 - Rritja e te ardhurave te biznesit. 2- I Mjaft miqesor me klientet. 3- Krijimi/Trajnimi i nje stafi mjaft te rafinuar. ...
 • Profesioni: Menaxher Bar/Restorant
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 11/09/2020
Shkoder

Kerkoj Pune-turn I Dyte

Rruga At Donat Kurti, Shkodër, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/12/2020
Jam ne dispozicion per pune ne kancelari, librari, recepsion, agjensi udhetimi (me eksperiece ne kete te fundit). Aftesi ne menaxhimin e puneve ne zyre/ dyqan dhe ne komunikim me klientet. I hapur dhe per lloj pune tjeter psh. lokale, (banak, ndihme...
 • Profesioni: Shites
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • 10/09/2020
Tirane

Chef Guzhine Ose Kuzhunier

Tirana, Shqipëria Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 07/10/2020
Pershendetje kerkoj pun si Chef guzhine Ose kuzhunier kam eksperienc kam punuar dhe punoj ne restorante me peshk dhe mish per informacion me shum ju lutem kontaktoni ...
 • Profesioni: Chef guzhine ose kuzhunier
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 08/09/2020
Fier

Përkthyese: Anglisht/Shqip

Lagjia 29 Nentori, Fier, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/12/2024
Ofroj shërbimet e mia si përkthyese private e gjuhës Angleze. Tekste shkollore, teza të ndryshme, dokumentacion apo formate të çdo lloji. Të interesuarit, më kontaktoni në: [email protected] ...
 • Profesioni: Përkthyese
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 28/08/2020
Tirane

Kamarier

Rruga Kasem Shima, Tirana, Albania Pagesa: 25,000 Leke
Me eksperienc pune ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • 28/08/2020
Tirane

Kërkoj Punë Part - Time Në Tiranë.

Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania Pagesa: 35,000 Leke Aplikimet deri me: 25/02/2021
*Eksperience 3 vjeçare në industrinë e turizmit * Eksperiencë si agjente shitjeje ...
 • Profesioni: Menaxhere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 26/08/2020
Tirane

Kerkoj Pune Part-time Ne Tirane

Rruga Arben Broci, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 31/12/2020
*Me eksperience si kamariere *Studente aktualisht ne fakultetin e ekonomis ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 21/08/2020
Tirane

Shofer

Rruga e Kavajës, Tiranë, Shqipëria Pagesa: 300 Euro Aplikimet deri me: 31/08/2020
Kerkoj vend pune si shofer me patente B ...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • 10/08/2020
Tirane

Kerkoj Pune

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkoj pune si shofer per patente B Pagesa me marreveshje ...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 07/08/2020
Tirane

Mesim Gjuhes Italiane Dhe Angleze

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Leke
Ofroj ore mesimi ne shtepi ne gjuhen italiane dhe angleze per nxenesit e 9 vjecares dhe gjimnazit.Per cdo detaje te interesuarit te telefonojne ...
 • Profesioni: Mesimdhenie
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • 04/08/2020
Tirane

Kerkoj Pune Farmacist

Rruga Anesti Lubonja, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkoj pune ne farmaci ose depo farmaceutike disponoj licence dhe eksperienc pune....
 • Profesioni: Farmacist
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • 29/07/2020
Tirane

Kerkoj Pune Si Menaxher Hotelerie,Restorantesh, Baresh.

Rruga Foto Xhavella Pagesa: 70,000 Leke
Kerkoj te punesohem si Menaxher ne hoteleri, ne restorante dhe ne bare. Me eksperienca pune ne kete drejtim.I afte ne perballimin e çdo lloj situate apo ngarkese pune, i komunikueshem i pergjegjshem dhe serioz per pergjegjesit qe ndermarr per ti re...
 • Profesioni: Menaxhim
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • 12/07/2020
Tirane

Kerkohet Kamarier Banakier/e

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Kafe Riena kerkon te punesoje staff - Kamarier - Banakiere (F) per turnin e pare - Banakier (M) per turnin e dyte Adresa: Vasil Shanto, ngjitur me Hotel Diplomat 2 ...
 • Profesioni: Kamarier/Banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Prsh Interesohem Per Pun

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: 200 Euro Aplikimet deri me: 01/08/2020
Prsh jam 19 vjec jam i gatshem per pun ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/07/2020
Tirane

Ndihmese Kuzhiniere

Rruga Isuf Balta, Tirana, Albania Pagesa: 35,000 Leke Aplikimet deri me: 30/06/2020
Ndihmese kuzhiniere kam punuar ne sezon 3 muaj..dhe 3 muaj ne tirane..kam mbaruar 1vit shkolle tek neranxi per kuzhine ...
 • Profesioni: Ndihmese kuzhiniere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 10/06/2020
Tirane

Tirane, Kerkohet Pastruese

Sheshi Avni Rustemi, Tirana, Albania Pagesa: 25,000 Leke Aplikimet deri me: 16/06/2020
Hotel Jolly ne qender te Pazari i ri kerkon te punesoje pastruese jo me kohe te plote per cdo informacion kontaktoni ne adresen e meposhteme Faleminderit!...
 • Profesioni: Pastruse
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/06/2020
Tirane

Shofer

Tirana, Albania Pagesa: 350 Euro
Jam interesuar per nje vend pune si shofer me patente B...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • 07/06/2020
Tirane

Decore Shop Ne Kerkimin E Nje Stafi Te Ri

Tirane Tregu Lahi Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 17/12/2024
Perde Tani Elbasan eshte ne kerkin e nje stafi te ri •Dy shites/e Mosha 22 vjec e larte Me eksperience ne marketing ose shitjen e perdeve. •Dy djem ne sistemimin e mallit Mosha 20 vjec e larte Orari 7:30-4:30 Paga mujore + sigu...
 • Profesioni: Shites/e & Sistemues
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 07/06/2020
Tirane

Interesohem Per Pune Mosha 21 Vjec

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Interesohem per pune mosha 21 vjec ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 04/06/2020
Tirane

Specialiste Pastrimi Kimik.

Rruga e Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 31/08/2020
Kerkoj specialiste pastrimi kimik me eksperience pune.Vendodhja Komuna parisit,Kompleksi Kika 2. Paga e kenaqshme. Nr telefoni ....
 • Profesioni: Specialiste pastrimi kimik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/06/2020
Tirane

Mbajtje Dokumentacioni Dhe Deklarime Taksash Per Biznes/ Finance/Kontabilitet/Efiling

Laprakë, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Mbajtje dokumentacioni dhe deklarime taksash per Biznes/ Finance/Kontabilitet/Efiling JU OFROJME: A. Plotesimin e deklaratave tatimore online (Shitje / Blerje / TVSH / Sigurime / TAP) ne perputhje me rregullat dhe afatet e DPT-se . Raportim P...
 • Profesioni: Mbajtje dokumentacioni/ Finance/Efiling/
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • 02/06/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim