📅 kerkesa per pune

🕵 Online 2 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Tirane

Shofer

Rruga e Kavajës, Tiranë, Shqipëria Pagesa: 300 Euro Aplikimet deri me: 31/08/2020
Kerkoj vend pune si shofer me patente B ...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • 10/08/2020
Tirane

Kerkoj Pune

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkoj pune si shofer per patente B Pagesa me marreveshje ...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 07/08/2020
Tirane

Mesim Gjuhes Italiane Dhe Angleze

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Leke
Ofroj ore mesimi ne shtepi ne gjuhen italiane dhe angleze per nxenesit e 9 vjecares dhe gjimnazit.Per cdo detaje te interesuarit te telefonojne ...
 • Profesioni: Mesimdhenie
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • 04/08/2020
Tirane

Kerkoj Pune Farmacist

Rruga Anesti Lubonja, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkoj pune ne farmaci ose depo farmaceutike disponoj licence dhe eksperienc pune....
 • Profesioni: Farmacist
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • 29/07/2020
Tirane

Kerkoj Pune Si Menaxher Hotelerie,Restorantesh, Baresh.

Rruga Foto Xhavella Pagesa: 70,000 Leke
Kerkoj te punesohem si Menaxher ne hoteleri, ne restorante dhe ne bare. Me eksperienca pune ne kete drejtim.I afte ne perballimin e çdo lloj situate apo ngarkese pune, i komunikueshem i pergjegjshem dhe serioz per pergjegjesit qe ndermarr per ti re...
 • Profesioni: Menaxhim
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • 12/07/2020
Tirane

Kerkohet Kamarier Banakier/e

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Kafe Riena kerkon te punesoje staff - Kamarier - Banakiere (F) per turnin e pare - Banakier (M) per turnin e dyte Adresa: Vasil Shanto, ngjitur me Hotel Diplomat 2 ...
 • Profesioni: Kamarier/Banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2020
Tirane

Prsh Interesohem Per Pun

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: 200 Euro Aplikimet deri me: 01/08/2020
Prsh jam 19 vjec jam i gatshem per pun ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/07/2020
Tirane

Ndihmese Kuzhiniere

Rruga Isuf Balta, Tirana, Albania Pagesa: 35,000 Leke Aplikimet deri me: 30/06/2020
Ndihmese kuzhiniere kam punuar ne sezon 3 muaj..dhe 3 muaj ne tirane..kam mbaruar 1vit shkolle tek neranxi per kuzhine ...
 • Profesioni: Ndihmese kuzhiniere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 10/06/2020
Tirane

Tirane, Kerkohet Pastruese

Sheshi Avni Rustemi, Tirana, Albania Pagesa: 25,000 Leke Aplikimet deri me: 16/06/2020
Hotel Jolly ne qender te Pazari i ri kerkon te punesoje pastruese jo me kohe te plote per cdo informacion kontaktoni ne adresen e meposhteme Faleminderit!...
 • Profesioni: Pastruse
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/06/2020
Tirane

Shofer

Tirana, Albania Pagesa: 350 Euro
Jam interesuar per nje vend pune si shofer me patente B...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • 07/06/2020
Tirane

Decore Shop Ne Kerkimin E Nje Stafi Te Ri

Tirane Tregu Lahi Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 17/12/2024
Perde Tani Elbasan eshte ne kerkin e nje stafi te ri •Dy shites/e Mosha 22 vjec e larte Me eksperience ne marketing ose shitjen e perdeve. •Dy djem ne sistemimin e mallit Mosha 20 vjec e larte Orari 7:30-4:30 Paga mujore + sigu...
 • Profesioni: Shites/e & Sistemues
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 07/06/2020
Tirane

Interesohem Per Pune Mosha 21 Vjec

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Interesohem per pune mosha 21 vjec ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 04/06/2020
Tirane

Specialiste Pastrimi Kimik.

Rruga e Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 31/08/2020
Kerkoj specialiste pastrimi kimik me eksperience pune.Vendodhja Komuna parisit,Kompleksi Kika 2. Paga e kenaqshme. Nr telefoni ....
 • Profesioni: Specialiste pastrimi kimik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/06/2020
Tirane

Mbajtje Dokumentacioni Dhe Deklarime Taksash Per Biznes/ Finance/Kontabilitet/Efiling

Laprakë, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Mbajtje dokumentacioni dhe deklarime taksash per Biznes/ Finance/Kontabilitet/Efiling JU OFROJME: A. Plotesimin e deklaratave tatimore online (Shitje / Blerje / TVSH / Sigurime / TAP) ne perputhje me rregullat dhe afatet e DPT-se . Raportim P...
 • Profesioni: Mbajtje dokumentacioni/ Finance/Efiling/
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • 02/06/2020
Tirane

Kerkoj Pune Si Agjent Imobilar

Don Bosco, Tirana, Albania Pagesa: 200 Euro Aplikimet deri me: 05/05/2021
Kerkoj pune si agjent imobilar.Kam aftesi shum te mira komunikuese,negociuese dhe jam shum bindes.Kam pak eksperienc ne kte fushe kam arritur te finalizoj kontrata. Kerkoj te punoj nen logon e nje agjensie me eksperienc ne tregun imobilar....
 • Profesioni: Agjent
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 04/05/2020
Elbasan

Perkthyes I Gjuhes Turke

Rruga Dyli Haxhire, Elbasan ilçesi, Arnavutluk Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 31/12/2021
Pershendetje. Une kam mbaruar shkollen ne Stamboll dhe jam njohes i mire i gjuhes Turke. Mund te perkthej libra, filma, dokumenta. Kush eshte i interesuar te me kontaktoj tek numri im i cel ...
 • Profesioni: Perkthyes
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 29/04/2020
Tirane

Kerkoj Pune Juriste

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Jam e interesuar per pune juriste ne zyra ligjore juridike,kam mbaruar bachelorin ne drejtesi dhe jam ne vit te pare master shkencor publik ...
 • Profesioni: Juriste
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 22/04/2020
Tirane

Kerkoj Pun Si Pastruse

Qendra Tregtare Tirana, Zogu I Boulevard, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkoj pun si pastruse mosha 32 vjec me kontakto numri :...
 • Profesioni: pastruse
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • 10/04/2020
Tirane

Kerkoj Pune 6-7 Ore Ne Ditet

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm....
 • Profesioni: Banakier
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 08/04/2020
Tirane

Kerkoj Te Punoj Si Sanitare.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 04/04/2020
Kerkoj te punoj ne ndonje Bar Lokal me kohe te pjeseshme 3 ose 4 ore ne mengjes si sanitare. Lokali te jete afer qendres si te Sigurimet Rajonale, Vizion Plus ose rruga Kavajes, ose te ish treni. Numri I telefonit eshte ....
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/03/2020
Tirane

Kerkoj Pune

Tirana, Albania Pagesa: 300 Euro Aplikimet deri me: 31/12/2021
PershendetjeJam nje djal nga Tirana22 vjecKerkoj pune si •keshillues/agjent shites•menaxher lokali•shperndares ne qytetin e Tiranes•shites ne butikDisponoj lejen e drejtimit te kategoris B (makine automatike)Rroga 300-350€+ sigurimetPer c...
 • Profesioni: Marketing
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 05/03/2020
Tirane

Kerkoj Te Punoj Ne Ndonje Bar Lokal - Sanitare

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkoj te punoj ne ndonje Bar Lokal me kohe te pjeseshme 3 ose 4 ore ne mengjes si sanitare. Lokali te jet afer qendres si te sigurimet rajonale, Vizion Plus ose rruga Kavajes, ose te ish treni.  ...
 • Profesioni: sanitare
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • 04/03/2020
Tirane

Kerkoj Pune Si IT

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania Pagesa: 35,000 Leke Aplikimet deri me: 31/12/2021
Jam i interesuar te fillij pune si IT ose administrator rjeti/help desk ne call center ose dhe ne kompani qe nuk kerkojn eksperience.kam mbaruar bachelorin per IT dhe aktualisht po bej disa kurse ...
 • Profesioni: It
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 27/02/2020
Tirane

Jam I Interesuar Per Ndihmes Hidraulik

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: 100 Euro
 Jam i interesuar per ndihmes hidraulik. Jam ne shkolle per kete profesion.  Kerkoj 5 dit ne jave. Nga e shtuna ne te merkure. Kush eshte i interesuar te me kontaktoje. ...
 • Profesioni: ndihmes hidraulik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/02/2020
Tirane

Kerkoj Pune Ndihmes Hidraulik

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Jam i interesuar per ndihmes hidraulik. Jam ne shkolle per kete profesion.  Kerkoj 5 dit ne jave. Nga e shtuna ne te merkure. Kush eshte i interesuar te me kontaktoje. Nr. ...
 • Profesioni: hidraulik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/02/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim