🏡 kerkesa per pune

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
Tirane

Ndihmese Ekonomiste

Rruga Pagesa: 15,000 Leke Aplikimet deri me: 31/12/2021
Pershendetje, Jam ne kerkim te nje pune si ndihmese ekonomiste. Aktualisht kam mbaruar bachelorin dhe nje trajnim ne lidhje me perdorimin e programeve financiare si Financa 5 dhe Alpha Web por nuk kam eksperience te meparshme pune. Faleminderit!...
 • Profesioni: Ndihmese ekonomiste
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 14/07/2021
Elbasan

Bar Restorant Miri, Elbasan

Hyrje metalurgjise elbasan Pagesa: Me Marreveshje
Bar Restorant Miri, Elbasan kerkon te punesoje pjatalarse. Te interesuarit te kontaktojne ne nr ...
 • Profesioni: Pjatalarse
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/07/2021
Tirane

ADDETTO AMMINISTRAZION

21 Dhjetori Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 20/07/2021
ADDETTO AMMINISTRAZIONE La figura che ricerchiamo dovrà svolgere le seguenti mansioni: _ contabilità generale ( conoscenza della partita doppia, registrazione fatture passive, registrazione incassi e pagamenti, riconciliazioni bancarie e scri...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/07/2021
Tirane

Jam E Interesuar Per Nje Pune Ne Call Center

Bniamin Kruta Pagesa: 300 Euro Aplikimet deri me: 06/07/2021
Deshiroj te punoj e para sepse dua te stervis veten time me pune te kem te ardhura te mira per jetese te mund t ju ndihmoj familjes sa do pak dhe te jem e zonja e vetes. ...
 • Profesioni: Call cetre
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • 04/07/2021
Tirane

SPECIALISTE BYREKU

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Leke Aplikimet deri me: 30/12/2022
Jam specialiste Byreku.Me eksperience prej 20 vitesh ne Greqi,ku kam pasur punishten time mjafte te mirenjohure.Bizneset (furrat e bukes,& bizneset private)te cilat jane te interesuar te me kontaktojne ne nr e telefonit.Punojm edhe ne turnin e p...
 • Profesioni: Specialiste Byreku
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 21/06/2021
Tirane

Shofer Shperndares

Sheshi Skënderbej, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 10/06/2021
Pershendetje..isha i interesuar per pune si shofer shperndares ne tirane ose ne rrethe...kam patenten e klasit B..nuk kam eksperience ne kete fushe por jam djal serioz i punes dhe mesoj shpejt..faleminderit ...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 04/06/2021
Tirane

Call Center

Sheshi Skënderbej, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 10/06/2021
Pershendetje..isha i interesuar per pune ne call center..jam njohes i mir i gjuhes angleze mirpo nuk kam eksperience ne kete fushe..faleminderit Numri im ...
 • Profesioni: Call center
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 04/06/2021
Sarande

Kerkoj Pune Si Recepsionist

Shushice, Elbasan, Albania Pagesa: 50,000 Leke Aplikimet deri me: 30/06/2021
Kerkoj pune si recepsionist per muajt Korrik-Gusht 2021...
 • Profesioni: recepsionist hoteli
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 20/05/2021
Tirane

Kerkoj Pune Part Time Te Mbaj Biznese Te Vogla Dhe Te Mesme Me Cmime Te Arsyeshme

Laprakë, Tirana, Albania Pagesa: 300 Euro Aplikimet deri me: 01/12/2021
Ofroj mbajtje Kontabiliteti te Bizneseve te te gjitha llojeve. 1.Mbajtje e Kontabilitetit Fiskal. 2.Librat e blerjeve te shitjeve deklarimi ne tatime. Fdp. 3. Te punesuarit, borderote e pagave ne tatime, deklarimi i punonjesve si dhe largimi i ty...
 • Profesioni: Financiere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 18/05/2021
Tirane

Kerkoj Pune

Rruga Sotir Caci, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 01/06/2021
Jam njohes i mire i gjuhes turke, angleze dhe italiane...
 • Profesioni: Perkthyes/ Shoqerues
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 17/05/2021
Tirane

Part Time

Tirana, Albania Pagesa: 15,000 Leke Aplikimet deri me: 01/01/2023
Pershendetje, Kerkoj te punesohem part time pasdite si: ndihmese ekonomiste , operatore call center, menaxhere e rrjeteve sociale etj....
 • Profesioni: Part time
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 16/05/2021
Tirane

Kerkoj Pune Per Hekur Ose Per Dado

Rruga Hamdi Cenojmeri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 21/12/2022
Pershendetje jam Sabire Qose. Jam 58 vjec. Jetoj ne kombinat. Kerkoj pune si Dado ose per hekur. Kam shume eksperience ne kete pune pasi kam rritur 4 femije dhe kam punuar dhe ne hekur. Mund te me kontaktoni ne numrin tim te telefonit ose ne Whatssa...
 • Profesioni: Punetore
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • 22/04/2021
Tirane

Sanitare / Dado

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 15/05/2022
Pershendetje , Quhem Vjollca Iberdemaj ! Kerkoj pune si sanitare ose dado ! Nese jeni te interesuar mund te kontaktoni me mua ne WhatsApp ose me telefon ! ...
 • Profesioni: Sanitare/Dado
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 18/04/2021
Tirane

Dentist Looking For A Job

izmir/Turkey Pagesa: 3,500 Euro Aplikimet deri me: 20/02/2021
Hi I am Serkan from Turkey. I am 5 years experienced dentist and know implant surgery and botulinum toxin treatments. I am also good at root canal treatment since I worked as an endodontist in a state hospital.My English language level is advance so...
 • Profesioni: doctor of dental surgeries
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 30/03/2021
Fier

Kerkoj Pun Shofer Kamjoni Patenta C Ehe Ç.A.P

Fier, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 01/06/2021
Kerkoj pun shofer Kamjoni patenta kategoria C. edhe Ç.A.P flas italisht nese do jet e mundur per udhetim jasht shqiperis per ne vendin fqinjë ne Itali pasi kam punuar nji perjudh ne Itali ne transport produkte buqesore. Kontakt ...
 • Profesioni: A
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • 17/03/2021
Korce

Kerkese Per Pune

Rruga Rexhep Telhaj Lagjia Korce Pagesa: 50,000 Leke Aplikimet deri me: 28/02/2021
Kerkoj te punesohem ne Sektorin e Burimeve Njerezore ...
 • Profesioni: Specialiste
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 23/02/2021
Tirane

Kerkoj Pune

Qyteti Studenti, Tirana, Albania Pagesa: 15,000 Leke Aplikimet deri me: 31/12/2021
Kerkoj pune si ndihmes ekonomiste pa pages si fillim. Aktualisht jam ne master shkencore finance. Nr kontakti : ...
 • Profesioni: Ndihmes ekonomiste
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 17/02/2021
Shkoder

Kerkoj Pune

Shkodër, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: //2
Jam studente e infermieris kam nevoj per pun ne call center turqisht pasi e zoteroj shum mir gjuhen ...
 • Profesioni: E Mobiluar
 • Mosha: 10-20 Vjece
 • 16/02/2021
Durres

Jam Nje Grua Rreth Te 50 Dhe Kerkoj Pune

Rruga Vellazerimi, Durrës, Albanien Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 05/03/2022
kam eksperienc 10 vjecare ne motorrat elektrike ...
 • Profesioni: Punetore
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • 13/02/2021
Tirane

Kërkoj Punē Si Shofer

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 28/02/2021
Kërkoj të punesohem si shofer personal ose per familje të huaj ose Shqiptare,komunikoj Anglisht dhe Italisht,disponoj klaset B.C.D.pa çap,eksperiencë pune në administratën shteterore 17 vjet si shofer,mosha 44 vjeç nga Tirana,oraret nuk jan...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 10/02/2021
Tirane

Kerkoj Te Punesohem

Tiranë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 20/02/2021
Jam Adelina. Kerkoj te punesohem duke pastruar zyra,te kujdesem per femije dhe te kujdesem per te moshuar. Jam besnike dhe e shkathet. Nqs ofroni keto lloj pune ju falenderoj.  ...
 • Profesioni: Pastruese,Kujdestare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/01/2021

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim