📅 inxhiner mekanike

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Tirana

Dentist Looking For A Job

izmir/Turkey Pagesa: 3,500 Euro Aplikimet deri me: 20/02/2021
Hi I am Serkan from Turkey. I am 5 years experienced dentist and know implant surgery and botulinum toxin treatments. I am also good at root canal treatment since I worked as an endodontist in a state hospital.My English language level is advance so...
 • Profesioni: doctor of dental surgeries
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 30/03/2021
Fier

Kerkoj Pun Shofer Kamjoni Patenta C Ehe Ç.A.P

Fier, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 01/06/2021
Kerkoj pun shofer Kamjoni patenta kategoria C. edhe Ç.A.P flas italisht nese do jet e mundur per udhetim jasht shqiperis per ne vendin fqinjë ne Itali pasi kam punuar nji perjudh ne Itali ne transport produkte buqesore. Kontakt ...
 • Profesioni: A
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • 17/03/2021
Korce

Kerkese Per Pune

Rruga Rexhep Telhaj Lagjia Korce Pagesa: 50,000 Leke Aplikimet deri me: 28/02/2021
Kerkoj te punesohem ne Sektorin e Burimeve Njerezore ...
 • Profesioni: Specialiste
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 23/02/2021
Tirana

Kerkoj Pune

Qyteti Studenti, Tirana, Albania Pagesa: 15,000 Leke Aplikimet deri me: 31/12/2021
Kerkoj pune si ndihmes ekonomiste pa pages si fillim. Aktualisht jam ne master shkencore finance. Nr kontakti : ...
 • Profesioni: Ndihmes ekonomiste
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 17/02/2021
Shkoder

Kerkoj Pune

Shkodër, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: //2
Jam studente e infermieris kam nevoj per pun ne call center turqisht pasi e zoteroj shum mir gjuhen ...
 • Profesioni: E Mobiluar
 • Mosha: 10-20 Vjece
 • 16/02/2021
Durres

Jam Nje Grua Rreth Te 50 Dhe Kerkoj Pune

Rruga Vellazerimi, Durrës, Albanien Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 05/03/2022
kam eksperienc 10 vjecare ne motorrat elektrike ...
 • Profesioni: Punetore
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • 13/02/2021
Tirana

Kërkoj Punē Si Shofer

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 28/02/2021
Kërkoj të punesohem si shofer personal ose per familje të huaj ose Shqiptare,komunikoj Anglisht dhe Italisht,disponoj klaset B.C.D.pa çap,eksperiencë pune në administratën shteterore 17 vjet si shofer,mosha 44 vjeç nga Tirana,oraret nuk jan...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 10/02/2021
Tirana

Jam Nje 42 Vjecar Nga Tirana Me Pervoje Pune Si Manovrator Fadromist Me Eksperience Ne Kete Fushe!

Aladin Frasheri Pagesa: Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem ne ndonje firme private si fadromist me eksperience pune prej vitesh ne kete fushe Disponoj patente manovratori dhe shoferi B.C ...
 • Profesioni: SHOFER
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • 30/01/2021
Tirana

Kerkoj Pune Shofer Kamarier Ose Cfaredo Lloj Pune Tjeter Jam I Gatshem.

Astir Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 01/03/2021
Per shofer kam patente klasi : B Kamarier kam 1 vit qe nuk kam punuar Gjuhe di Anglisht 22 vjec Pershtatem shume shpejt me cfaredo pune Nuk e kam problem te punoj ...
 • Profesioni: Shofer,kamarier
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 30/01/2021
Tirana

Kerkoj Te Punesohem

Tiranë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 20/02/2021
Jam Adelina. Kerkoj te punesohem duke pastruar zyra,te kujdesem per femije dhe te kujdesem per te moshuar. Jam besnike dhe e shkathet. Nqs ofroni keto lloj pune ju falenderoj.  ...
 • Profesioni: Pastruese,Kujdestare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/01/2021
Tirana

Kerkoj Te Punesohem Per Teknik Celularesh

Rruga Londër, Kamëz, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem si teknik celularesh kam mbaruar nje kurs 3 mujor dhe jam certifikuar per kete zanat dhe dua te gjej nje vend ku te punoj dhe te praktikohem. ...
 • Profesioni: Punetor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 25/01/2021
Tirana

Perkthyes I Gjuhes Kineze

Rruga e Elbasanit, 地拉那阿??巴尼亚 Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/12/2024
Ofroj sherbim,perkthime te gjuhes kineze (perfshire dhe shkrim),menaxhim malli cdo lloj produkti duke perfshire dhe linja prodhimi , siguroj transport te mallrave duke perfshire gjetjen e fabrikave ne kine,magazinimin, ngarkimin , transportin (detar...
 • Profesioni: Perkthyes
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 14/01/2021
Tirana

Kerkoj Te Punësohem Shofer

Sauk, Tirana, Albania Pagesa: 350 Euro Aplikimet deri me: 26/01/2021
Kerkoj te punësohem shofer.kam një eksperiencë të gjatë në administratën shtetërore.disponoj patentë të klasit B C D(pa çap) ...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 11/01/2021
Durres

Kerkoj Pune Rreth Gjuhes Gjermane

Rruga Vellazerimi, Durrës, Shqipëria Pagesa: 425 Euro Aplikimet deri me: 14/02/2021
Un di te flas gjermanisht rrjedhshem ne klasin C1 dhe jam 17 vjec ...
 • Profesioni: Operator
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • 04/01/2021
Tirana

Kerkoj Pune Shofer

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke Aplikimet deri me: 20/01/2021
Jam nga Tirana 43 vjeç,kerkoj te punesohem si shofer personal,familje te huaj ose Shqipetare,ose dhe kompani private,flas Anglisht dhe Italisht,disponoj klaset B.C.D.pa ÇAP, experience pune 17 ne adminstrate shteterore si shofer. ...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 25/12/2020
Tirana

Ndihmes Mekanik

Kombinat, Tiranë, Shqipëria Pagesa: 300 Euro
Kerkoj te punesohem si ndihmes mekanik shkollen e kam mbarruar te harry fultzi kam edhe patente C. ...
 • Profesioni:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/12/2020
Tirana

Kerkoj Te Punesohem Si Shofer Lejedrejtimi B Mosha 24 Vjec

Baldushk, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Baldushk tirane Lejedrejtimi b 24 vjec Shofer Full time ...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 12/12/2020
Durres

Kerkoj Pune

Durrës, Albania Pagesa: 300 Euro Aplikimet deri me: 01/01/2021
Kerkoj pune si shofer class B ...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • 11/12/2020
Tirana

Punonjes Ne Dyqane Instrumentash Muzikore

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania Pagesa: 25,000 Leke Aplikimet deri me: 18/12/2020
kam njohje te mire t instrumentave muzikore vecanerisht kitarave aftesi shume te mira komunikuese i disponueshem full time ...
 • Profesioni: shites
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 10/12/2020
Tirana

Kerkoj Pozicion Pune Si Recepsionist

Rruga Mahmut Allushi Linze, Dajt Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 31/12/2020
Kerkoj pozicion pune si recepsionit turni i 3, zoteroj gjuhe te huaja Anglisht dhe Italisht. Aftesi te mira komunikimi dhe nderveprimi me klientet....
 • Profesioni: Recepsionist turni III
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 06/12/2020
Tirana

Kerkoj Te Punsohem Si Shitese Ose Si Ndihmese Kuzhinjere

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 02/03/2021
Jam e interesuar per pune si Kasiere shitese apo si ndihmes guzhinjere.Kam punuar ne rimbushje telefonike ne Telekom dhe ne tobaccino si shitese mbi 3 vite dhe ne ndihmese ne restorant kam punuar per dy vite si shqipri dhe ne ulqin prej 4 sezone. ...
 • Profesioni: Kasiere ose Ndihmese Guzhinjere
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 04/12/2020
Tirana

Kerkoj Pune

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke Aplikimet deri me: 05/12/2020
kerkoj pune si shofer ose furnitor ...
 • Profesioni: shofer
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 01/12/2020
Tirana

Kerkoj Pune Asistente Dentare Ose Praktikante

Rruga Milo Duci, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 31/12/2020
Kerkoj nje vend pune si asistente dentare ose praktikante . Jam e diplomuar ne degen e stomatologjise dhe jam ne proces stazhi . Kam eksperienca si asistente dentare edhe si mjeke stomatologe (praktikante) ...
 • Profesioni: Asistente
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 28/11/2020
Tirana

Kerkoj Pune Estetiste Per Thonj Ose Shitese

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: 25,000 Leke Aplikimet deri me: 05/02/2021
Kerkoj pune estetiste per thonj Ose shitese ...
 • Profesioni: Estetiste
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 27/11/2020
Tirana

Shofer Personal Ose Për Rethet

Shkolla bashkuar Pagesa: 32,000 Leke Aplikimet deri me: 17/12/2020
Shofer personal ...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • 17/11/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim