🏡 imazherit

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje 
Reklama
Tirane

Kerkohet Kamarier/e Dhe Sanitare

Pazari i Ri, Tirana, Albania Pagesa: 35,000 Leke Aplikimet deri me: 07/07/2021
Kerkohet kamarier/e dhe sanitare.Kushte shume te mira pune.Puna eshte 8 ore me turne.Pagesa e kenaqshme. ...
 • Profesioni: Kamarier/e dhe sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/06/2021
Tirane

Shofer Shperndares

Sheshi Skënderbej, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 10/06/2021
Pershendetje..isha i interesuar per pune si shofer shperndares ne tirane ose ne rrethe...kam patenten e klasit B..nuk kam eksperience ne kete fushe por jam djal serioz i punes dhe mesoj shpejt..faleminderit ...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 04/06/2021
Tirane

Call Center

Sheshi Skënderbej, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 10/06/2021
Pershendetje..isha i interesuar per pune ne call center..jam njohes i mir i gjuhes angleze mirpo nuk kam eksperience ne kete fushe..faleminderit Numri im ...
 • Profesioni: Call center
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 04/06/2021
Sarande

Kerkoj Pune Si Recepsionist

Shushice, Elbasan, Albania Pagesa: 50,000 Leke Aplikimet deri me: 30/06/2021
Kerkoj pune si recepsionist per muajt Korrik-Gusht 2021...
 • Profesioni: recepsionist hoteli
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 20/05/2021
Tirane

Kerkoj Pune Part Time Te Mbaj Biznese Te Vogla Dhe Te Mesme Me Cmime Te Arsyeshme

Laprakë, Tirana, Albania Pagesa: 300 Euro Aplikimet deri me: 01/12/2021
Ofroj mbajtje Kontabiliteti te Bizneseve te te gjitha llojeve. 1.Mbajtje e Kontabilitetit Fiskal. 2.Librat e blerjeve te shitjeve deklarimi ne tatime. Fdp. 3. Te punesuarit, borderote e pagave ne tatime, deklarimi i punonjesve si dhe largimi i ty...
 • Profesioni: Financiere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 18/05/2021
Tirane

Kerkoj Pune

Rruga Sotir Caci, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 01/06/2021
Jam njohes i mire i gjuhes turke, angleze dhe italiane...
 • Profesioni: Perkthyes/ Shoqerues
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 17/05/2021
Tirane

Part Time

Tirana, Albania Pagesa: 15,000 Leke Aplikimet deri me: 01/01/2023
Pershendetje, Kerkoj te punesohem part time pasdite si: ndihmese ekonomiste , operatore call center, menaxhere e rrjeteve sociale etj....
 • Profesioni: Part time
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 16/05/2021
Tirane

Kerkoj Pune Per Hekur Ose Per Dado

Rruga Hamdi Cenojmeri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 21/12/2022
Pershendetje jam Sabire Qose. Jam 58 vjec. Jetoj ne kombinat. Kerkoj pune si Dado ose per hekur. Kam shume eksperience ne kete pune pasi kam rritur 4 femije dhe kam punuar dhe ne hekur. Mund te me kontaktoni ne numrin tim te telefonit ose ne Whatssa...
 • Profesioni: Punetore
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • 22/04/2021
Tirane

Sanitare / Dado

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 15/05/2022
Pershendetje , Quhem Vjollca Iberdemaj ! Kerkoj pune si sanitare ose dado ! Nese jeni te interesuar mund te kontaktoni me mua ne WhatsApp ose me telefon ! ...
 • Profesioni: Sanitare/Dado
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 18/04/2021
Tirane

Dentist Looking For A Job

izmir/Turkey Pagesa: 3,500 Euro Aplikimet deri me: 20/02/2021
Hi I am Serkan from Turkey. I am 5 years experienced dentist and know implant surgery and botulinum toxin treatments. I am also good at root canal treatment since I worked as an endodontist in a state hospital.My English language level is advance so...
 • Profesioni: doctor of dental surgeries
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 30/03/2021
Fier

Kerkoj Pun Shofer Kamjoni Patenta C Ehe Ç.A.P

Fier, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 01/06/2021
Kerkoj pun shofer Kamjoni patenta kategoria C. edhe Ç.A.P flas italisht nese do jet e mundur per udhetim jasht shqiperis per ne vendin fqinjë ne Itali pasi kam punuar nji perjudh ne Itali ne transport produkte buqesore. Kontakt ...
 • Profesioni: A
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • 17/03/2021
Korce

Kerkese Per Pune

Rruga Rexhep Telhaj Lagjia Korce Pagesa: 50,000 Leke Aplikimet deri me: 28/02/2021
Kerkoj te punesohem ne Sektorin e Burimeve Njerezore ...
 • Profesioni: Specialiste
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 23/02/2021
Tirane

Kerkoj Pune

Qyteti Studenti, Tirana, Albania Pagesa: 15,000 Leke Aplikimet deri me: 31/12/2021
Kerkoj pune si ndihmes ekonomiste pa pages si fillim. Aktualisht jam ne master shkencore finance. Nr kontakti : ...
 • Profesioni: Ndihmes ekonomiste
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 17/02/2021
Shkoder

Kerkoj Pune

Shkodër, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: //2
Jam studente e infermieris kam nevoj per pun ne call center turqisht pasi e zoteroj shum mir gjuhen ...
 • Profesioni: E Mobiluar
 • Mosha: 10-20 Vjece
 • 16/02/2021
Durres

Jam Nje Grua Rreth Te 50 Dhe Kerkoj Pune

Rruga Vellazerimi, Durrës, Albanien Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 05/03/2022
kam eksperienc 10 vjecare ne motorrat elektrike ...
 • Profesioni: Punetore
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • 13/02/2021
Tirane

Kërkoj Punē Si Shofer

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 28/02/2021
Kërkoj të punesohem si shofer personal ose per familje të huaj ose Shqiptare,komunikoj Anglisht dhe Italisht,disponoj klaset B.C.D.pa çap,eksperiencë pune në administratën shteterore 17 vjet si shofer,mosha 44 vjeç nga Tirana,oraret nuk jan...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 10/02/2021
Tirane

Jam Nje 42 Vjecar Nga Tirana Me Pervoje Pune Si Manovrator Fadromist Me Eksperience Ne Kete Fushe!

Aladin Frasheri Pagesa: Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem ne ndonje firme private si fadromist me eksperience pune prej vitesh ne kete fushe Disponoj patente manovratori dhe shoferi B.C ...
 • Profesioni: SHOFER
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • 30/01/2021
Tirane

Kerkoj Pune Shofer Kamarier Ose Cfaredo Lloj Pune Tjeter Jam I Gatshem.

Astir Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 01/03/2021
Per shofer kam patente klasi : B Kamarier kam 1 vit qe nuk kam punuar Gjuhe di Anglisht 22 vjec Pershtatem shume shpejt me cfaredo pune Nuk e kam problem te punoj ...
 • Profesioni: Shofer,kamarier
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 30/01/2021
Tirane

Kerkoj Te Punesohem

Tiranë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 20/02/2021
Jam Adelina. Kerkoj te punesohem duke pastruar zyra,te kujdesem per femije dhe te kujdesem per te moshuar. Jam besnike dhe e shkathet. Nqs ofroni keto lloj pune ju falenderoj.  ...
 • Profesioni: Pastruese,Kujdestare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/01/2021
Tirane

Kerkoj Te Punesohem Per Teknik Celularesh

Rruga Londër, Kamëz, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem si teknik celularesh kam mbaruar nje kurs 3 mujor dhe jam certifikuar per kete zanat dhe dua te gjej nje vend ku te punoj dhe te praktikohem. ...
 • Profesioni: Punetor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 25/01/2021
Tirane

Perkthyes I Gjuhes Kineze

Rruga e Elbasanit, 地拉那阿??巴尼亚 Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/12/2024
Ofroj sherbim,perkthime te gjuhes kineze (perfshire dhe shkrim),menaxhim malli cdo lloj produkti duke perfshire dhe linja prodhimi , siguroj transport te mallrave duke perfshire gjetjen e fabrikave ne kine,magazinimin, ngarkimin , transportin (detar...
 • Profesioni: Perkthyes
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 14/01/2021
Tirane

Kerkoj Te Punësohem Shofer

Sauk, Tirana, Albania Pagesa: 350 Euro Aplikimet deri me: 26/01/2021
Kerkoj te punësohem shofer.kam një eksperiencë të gjatë në administratën shtetërore.disponoj patentë të klasit B C D(pa çap) ...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 11/01/2021
Durres

Kerkoj Pune Rreth Gjuhes Gjermane

Rruga Vellazerimi, Durrës, Shqipëria Pagesa: 425 Euro Aplikimet deri me: 14/02/2021
Un di te flas gjermanisht rrjedhshem ne klasin C1 dhe jam 17 vjec ...
 • Profesioni: Operator
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • 04/01/2021
Tirane

Kerkoj Pune Shofer

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke Aplikimet deri me: 20/01/2021
Jam nga Tirana 43 vjeç,kerkoj te punesohem si shofer personal,familje te huaj ose Shqipetare,ose dhe kompani private,flas Anglisht dhe Italisht,disponoj klaset B.C.D.pa ÇAP, experience pune 17 ne adminstrate shteterore si shofer. ...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 25/12/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim