📅 babysister

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Tirana

Kerkoj Te Punesohem

Tiranë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Jam Adelina. Kerkoj te punesohem duke pastruar zyra,te kujdesem per femije dhe te kujdesem per te moshuar. Jam besnike dhe e shkathet. Nqs ofroni keto lloj pune ju falenderoj.  ...
 • Profesioni: Pastruese,Kujdestare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/01/2021
Tirana

Kerkoj Te Punesohem

Tiranë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 20/02/2021
Jam Adelina. Kerkoj te punesohem duke pastruar zyra,te kujdesem per femije dhe te kujdesem per te moshuar. Jam besnike dhe e shkathet. Nqs ofroni keto lloj pune ju falenderoj.  ...
 • Profesioni: Pastruese,Kujdestare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 20/01/2021
Tirana

New Focus Lounge Kerkon Te Punesoje Kamariere Femer.

Don Bosko Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 16/04/2021
New Focus Lounge kerkon te punesoje kamariere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene poziti...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/01/2021
Tirana

Perkthyes I Gjuhes Kineze

Rruga e Elbasanit, 地拉那阿??巴尼亚 Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/12/2024
Ofroj sherbim,perkthime te gjuhes kineze (perfshire dhe shkrim),menaxhim malli cdo lloj produkti duke perfshire dhe linja prodhimi , siguroj transport te mallrave duke perfshire gjetjen e fabrikave ne kine,magazinimin, ngarkimin , transportin (detar...
 • Profesioni: Perkthyes
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 14/01/2021
Korce

Kërkohet Kuzhinier/e Dhe Sanitare

Rruga Konferenca e Labinotit, Korçë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Dim's Hotel Korçë kërkon të punësojë Sanitare dhe Kuzhinier Adresa : Rruga Konferenca e Labinotit, Korçë Kontakt : ...
 • Profesioni: Kuzhinier, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/01/2021
Tirana

Kerkoj Te Punësohem Shofer

Sauk, Tirana, Albania Pagesa: 350 Euro Aplikimet deri me: 26/01/2021
Kerkoj te punësohem shofer.kam një eksperiencë të gjatë në administratën shtetërore.disponoj patentë të klasit B C D(pa çap) ...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 11/01/2021
Tirana

Asistente Ligjore/Juriste

Rruga Pandeli Evangjeli, Tiranë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kërkoj punë si Asistente Ligjore/ Avokate/Notere apo Juriste. Kam nje vit eksperiencë në Zyrë Avokatie. ...
 • Profesioni: Juriste
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 10/01/2021
Durres

Kerkoj Pune Rreth Gjuhes Gjermane

Rruga Vellazerimi, Durrës, Shqipëria Pagesa: 425 Euro Aplikimet deri me: 14/02/2021
Un di te flas gjermanisht rrjedhshem ne klasin C1 dhe jam 17 vjec ...
 • Profesioni: Operator
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • 04/01/2021
Tirana

Kerkoj Pune Shofer

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke Aplikimet deri me: 20/01/2021
Jam nga Tirana 43 vjeç,kerkoj te punesohem si shofer personal,familje te huaj ose Shqipetare,ose dhe kompani private,flas Anglisht dhe Italisht,disponoj klaset B.C.D.pa ÇAP, experience pune 17 ne adminstrate shteterore si shofer. ...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 25/12/2020
Tirana

Ndihmes Mekanik

Kombinat, Tiranë, Shqipëria Pagesa: 300 Euro
Kerkoj te punesohem si ndihmes mekanik shkollen e kam mbarruar te harry fultzi kam edhe patente C. ...
 • Profesioni:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/12/2020
Tirana

Kerkoj Te Punesohem Si Shofer Lejedrejtimi B Mosha 24 Vjec

Baldushk, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Baldushk tirane Lejedrejtimi b 24 vjec Shofer Full time ...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 12/12/2020
Tirana

New Focus Lounge Kerkon Te Punesoje Kamariere Femer.

Don Bosko Pagesa: Me Marreveshje
New Focus Lounge kerkon te punesoje kamariere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene poziti...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/01/2021
Durres

Kerkoj Pune

Durrës, Albania Pagesa: 300 Euro Aplikimet deri me: 01/01/2021
Kerkoj pune si shofer class B ...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • 11/12/2020
Tirana

Punonjes Ne Dyqane Instrumentash Muzikore

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania Pagesa: 25,000 Leke Aplikimet deri me: 18/12/2020
kam njohje te mire t instrumentave muzikore vecanerisht kitarave aftesi shume te mira komunikuese i disponueshem full time ...
 • Profesioni: shites
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 10/12/2020
Tirana

Kerkoj Pozicion Pune Si Recepsionist

Rruga Mahmut Allushi Linze, Dajt Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 31/12/2020
Kerkoj pozicion pune si recepsionit turni i 3, zoteroj gjuhe te huaja Anglisht dhe Italisht. Aftesi te mira komunikimi dhe nderveprimi me klientet....
 • Profesioni: Recepsionist turni III
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 06/12/2020
Tirana

Kerkoj Te Punsohem Si Shitese Ose Si Ndihmese Kuzhinjere

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 02/03/2021
Jam e interesuar per pune si Kasiere shitese apo si ndihmes guzhinjere.Kam punuar ne rimbushje telefonike ne Telekom dhe ne tobaccino si shitese mbi 3 vite dhe ne ndihmese ne restorant kam punuar per dy vite si shqipri dhe ne ulqin prej 4 sezone. ...
 • Profesioni: Kasiere ose Ndihmese Guzhinjere
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 04/12/2020
Tirana

Motorist

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkojme motorist per delivery,me patente Full time ...
 • Profesioni: Motorist
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 03/12/2020
Tirana

Kerkoj Pune

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke Aplikimet deri me: 05/12/2020
kerkoj pune si shofer ose furnitor ...
 • Profesioni: shofer
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 01/12/2020
Tirana

Kerkoj Pune Asistente Dentare Ose Praktikante

Rruga Milo Duci, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 31/12/2020
Kerkoj nje vend pune si asistente dentare ose praktikante . Jam e diplomuar ne degen e stomatologjise dhe jam ne proces stazhi . Kam eksperienca si asistente dentare edhe si mjeke stomatologe (praktikante) ...
 • Profesioni: Asistente
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 28/11/2020
Tirana

Kerkoj Pune Estetiste Per Thonj Ose Shitese

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: 25,000 Leke Aplikimet deri me: 05/02/2021
Kerkoj pune estetiste per thonj Ose shitese ...
 • Profesioni: Estetiste
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 27/11/2020
Tirana

Agjent Shitjesh

Rruga Migjeni, Tirana, Albania Pagesa: 350 Euro Aplikimet deri me: 30/12/2020
Kompania Aura RBO kerkon te punesoj 10 agjent shitjesh ne terren! Paga me standarte europiane (baze + perqindje ne varesi te performances)! Kriteret e punes: 1- Te disponojne leje drejtimi te klasit B + makine 2- Mosha 20-35 vjec/e 3- Te jene ko...
 • Profesioni: Agjent shitjesh
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 27/11/2020
Tirana

Shofer Personal Ose Për Rethet

Shkolla bashkuar Pagesa: 32,000 Leke Aplikimet deri me: 17/12/2020
Shofer personal ...
 • Profesioni: Shofer
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • 17/11/2020
Sarande

Kerkoj Pune

Saranda, Albania Pagesa: 25,000 Leke Aplikimet deri me: 31/12/2020
Pershendetje, interesohem per nje vend pune: babysitter, kujdestare per te moshuar, ndihmese-kuzhiniere, sallatiere, pjatalarese, sanitare. Jam korrekte dhe e besueshme. Faleminderit. ...
 • Profesioni: Ndihmese-Kuzhiniere
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 14/11/2020
Tirana

Po Kerkoni Nje Pune Me Te Ardhura Te Larta?

Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania Pagesa: 55,000 Leke Aplikimet deri me: 03/12/2020
*Kerkojme operatore per gjuhen italiane dhe per gjuhen spanjolle. *Ju ofrojme mundesi punesimi me te ardhura mujore te larta + bonuse te shumta dhe mbi te gjitha nje ambient komod e te qete. *Disponibilitet : Full Time ( Te henen - Te premten)...
 • Profesioni: operatore per call center
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/11/2020
Tirana

Punesim I Menjehershem Per Agjente Ne Gjuhen GJERMANE OSE SPANJOLLE!!

Kristo Luarasi, Liqeni Artificial Pagesa: 550 Euro
Nese keni njohuri te mira te gjuhes Gjermane , Spanjolle, Aplikoni tani sepse eshte momenti te rriteni financiarisht ! -paga duke filluar nga 500-550 € -bonuset me te mira ne treg -kushtet me te mira te punes -fundjave e lire Tel ...
 • Profesioni: Agjent Telefonik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/11/2020
Tirana

Picier

Ali Demi, Tirana, Albania Pagesa: 75,000 Leke
Kerkoj pun si picier me eksperienc pune 4 vjecre ...
 • Profesioni: Picier
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 28/10/2020
Tirana

Kuzhinier

Ali Demi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkoj pun si kuzhinier kam punuar per 4 vjet n retorant peshku dhe piceri .per m shum kontakt .flm ...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 28/10/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim