KIDS Kopsht dhe cerdhe Tirane

Sherbime formimi dhe edukimi 10/05/2021 15:52 Post ID: 1412


Pagesa 8,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 777

KIDS Kopsht dhe cerdhe

Ju ofron standarte bashkohore ne ndertim dhe pajisje.

Kushte ideale per edukim, mesim dhe argetim per femijen tuaj,

Trajtim i shkelqyer i femijeve si dhe staf profesional i kualifikuar, i japin vlere institucionit tone. Investimi në fëmijërinë e hershme (mosha 3-6 vjeç) është investimi më i mirë i edukimit me benefite të mëvonshme.

Lista e sherbimeve:

Cerdhe
Kopsht
Parashkollor
Asistence mjeku pediater
Mesim i gjuhes angleze me video-projektor
Kurse pikture dhe baleti
Sherbim transporti

Kontakte:

Adresa: Rruga "Xhanfize Keko", pallatet Colombo2, Porcelan Tirane
e-mail: [email protected] ; [email protected]

Anetari ID: 3

photo

Njoftimi ID: 1412