340x230    340x230

🏡 sherbime formimi dhe edukimi

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
Zona: Qender
Kopshti ivina: ne ju garantojme se femijet tuaj do te marrin edukimin e pare ne rrugen e gjate te shkollimit, do te zbulojne vlera e tyre, si dhe mjaft gjera interesante perreth, do te mesojne rreg...
13/08/2022 15:40

Zona: Fresku/Linze
Kids kopsht dhe cerdhe ju ofron standarte bashkohore ne ndertim dhe pajisje. kushte ideale per edukim, mesim dhe argetim per femijen tuaj, trajtim i shkelqyer i femijeve si dhe staf profesi...
11/08/2022 14:11

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Përse duhet të zgjedhim kopshtin bletëzat? mësueset e kopshtit tonë i karakterizon një dashuri e vertetë për punën dhe angazhim i plotë me fëmijët. ato frymëzojnë tek fëmijët pasion...
05/08/2022 11:30

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Universiteti aldent (ual) është një institucion privat i arsimit të lartë i liçensuar me vendim të këshillit të ministrave, nr. 673, datë 27.9.2006. perse aldent? 1. aldent është ...
07/07/2022 13:53

Zona: Brryli/Rruga Bardhyl
Autoshkolla "musha" eshte nje autoshkolle me pervoje mbi 10 vjet, nje autoshkolle me staf te kualifikuar. tek kjo autoshkolle praktika behet me mjete tip mercedes -benz 250 d. teoria behet me kompju...
23/06/2022 13:21

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shkolle 2 vjecare stilist-modelist 'shkollë profesionale 2 vjecare , stilim dizajn prerje - qepje, ajo që deshiron te bëhet nje stiliste albanian design academy jua mundeson kete ëndërr , me ...
28/02/2022 15:35

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Jam mesuese per femijet me aftesi te kufizuara,sindrome down,autike,prapambetje mendore etj.jam e perkushtuar per punen qe bej. ...
07/01/2022 16:15

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Qëndra kampionët ofron shërbim passhkollor për të gjithë fëmijët nga klasa e parë deri në klasën e pestë. asistim në çdo vështirësi për perfundimin e detyrave shkollore. ushqim dhe ...
08/09/2021 11:36

Zona: Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Në akademinë hollywood, ajo që na bashkon eshtë dashuria për një edukim muzikor dhe teatral cilësor.dhenbsp;ne besojmë që edukimi artistik është një hap i rëndësishëm në edukimin e pë...
12/01/2020 20:53

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim