servizi di istruzione tek ministria e jashte pazari i ri shkolla e kuq

Kids Kopsht Dhe Cerdhe

Tirana | Fresku/Linze Kids kopsht dhe cerdhe ju ofron standarte bashkohore ne ndertim dhe pajisje. kushte ideale per edukim, mesim dhe argetim per femijen tuaj, trajtim i shkelqyer i femijeve si dhe staf profesi...
27/11/2020 12:51

Ofrojme Pune Si Dado/babysitter

Tirana | Komuna e parisit Dadocarealbania kerkon te punesoje nje zonje rreth moshes 40-55 vjec si dado. kushdo e interesuar te kontaktoje ne emailin tone ‘[email protected]’ ose ne numrin tone te telefonit ‘+355694...
10/10/2020 14:14

Autoshkolla 'musha'

Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Autoshkolla "musha" eshte nje autoshkolle me pervoje mbi 10 vjet, nje autoshkolle me staf te kualifikuar. tek kjo autoshkolle praktika behet me mjete tip mercedes -benz 250 d. teoria behet me kompju...
03/10/2020 12:55

Kurs Ne Matematike (studente Dhe Nxenes)

Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Qendra e kurseve infinity ju vjen ne ndihme te gjithe studenteve te cilet kane veshtirsi ne lendet matematikore. cdo konsultim per nje lende mbyllet brenda 5 seancave ndersa seancat per zgjidhje tez...
25/09/2020 15:50

Shkolle 2 Vjecare Stilist-modelist

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shkolle 2 vjecare stilist-modelist 'shkollë profesionale 2 vjecare , stilim dizajn prerje - qepje, ajo që deshiron te bëhet nje stiliste albanian design academy jua mundeson kete ëndërr , me ...
25/09/2020 12:41

Ofroj Sherbim Si Babysitter Ne Kushte Te Shkelqyera

Tirana | Vasil Shanto Ofroj sherbim si babysitter ne kushte te shkelqyera, ne shtepine tone. kam eksperience si edukatore kopshti dhe kushtet qe ofroj jane shume me te mira se ne kopesht. ndodhemi ne tirane ne njesine 5. ...
23/09/2020 11:55

Kurse Kimie

Elbasan | Qender Zhvilloj kurse kimie individuale per cdo grupmoshe. koha 60 min. pune e vecante, me program te diferencuar. siguroj rritje te vazhdueshme dhe cilesore te rezultateve. ...
17/09/2020 15:43

Kurse Online Per

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Kurset "anglishte biznesi" jane krejt te personalizuara per llojin e biznesit tuaj. ato jane ideuar per persona qe deshirojne te komunikojne drejtperdrejt me kliente apo partnere biznesi anglishtfoles...
04/09/2020 00:24

Kopshti Bletezat

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Përse duhet të zgjedhim kopshtin bletëzat? mësueset e kopshtit tonë i karakterizon një dashuri e vertetë për punën dhe angazhim i plotë me fëmijët. ato frymëzojnë tek fëmijët pasion...
02/09/2020 14:32

Mesime Anglisht Private Dhe Ne Grupe, Trajnim Per Provime Te Ndryshme

Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jemi nje staf i kualifikuar qe ofrojme mesime per te gjitha grupmoshat sidomos per provime te ndryshme ne anglisht, por ofrojme edhe kurse t etjera, perfshi anglishten e folur etj, stafi ka dhene mesi...
01/08/2020 10:45

Akademia Hollywood

Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Në akademinë hollywood, ajo që na bashkon eshtë dashuria për një edukim muzikor dhe teatral cilësor.dhenbsp;ne besojmë që edukimi artistik është një hap i rëndësishëm në edukimin e pë...
12/01/2020 20:53

Universiteti Aldent

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Universiteti aldent (ual) është një institucion privat i arsimit të lartë i liçensuar me vendim të këshillit të ministrave, nr. 673, datë 27.9.2006. perse aldent? 1. aldent është ...
07/01/2020 23:44

Kopshti "ivina" Durres

Durres | Qender kopshti ivina: ne ju garantojme se femijet tuaj do te marrin edukimin e pare ne rrugen e gjate te shkollimit, do te zbulojne vlera e tyre, si dhe mjaft gjera interesante perreth, do te mesojne rr...
07/01/2020 22:50

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim