kopesht privat divjake

Kurse Kimie

Elbasan | Qender Zhvilloj kurse kimie individuale per cdo grupmoshe. koha 60 min. pune e vecante, me program te diferencuar. siguroj rritje te vazhdueshme dhe cilesore te rezultateve. ...
17/09/2020 15:43

Kurse Online Per

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Kurset "anglishte biznesi" jane krejt te personalizuara per llojin e biznesit tuaj. ato jane ideuar per persona qe deshirojne te komunikojne drejtperdrejt me kliente apo partnere biznesi anglishtfoles...
04/09/2020 00:24

Kopshti Bletezat

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Përse duhet të zgjedhim kopshtin bletëzat? mësueset e kopshtit tonë i karakterizon një dashuri e vertetë për punën dhe angazhim i plotë me fëmijët. ato frymëzojnë tek fëmijët pasion...
02/09/2020 14:32

Kids Kopsht Dhe Cerdhe

Tirane | Fresku/Linze Kids kopsht dhe cerdhe ju ofron standarte bashkohore ne ndertim dhe pajisje. kushte ideale per edukim, mesim dhe argetim per femijen tuaj, trajtim i shkelqyer i femijeve si dhe staf profesi...
02/09/2020 14:31

Mesime Anglisht Private Dhe Ne Grupe, Trajnim Per Provime Te Ndryshme

Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jemi nje staf i kualifikuar qe ofrojme mesime per te gjitha grupmoshat sidomos per provime te ndryshme ne anglisht, por ofrojme edhe kurse t etjera, perfshi anglishten e folur etj, stafi ka dhene mesi...
01/08/2020 10:45

Shkolle 2 Vjecare Stilist-modelist

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shkolle 2 vjecare stilist-modelist 'shkollë profesionale 2 vjecare , stilim dizajn prerje - qepje, ajo që deshiron te bëhet nje stiliste albanian design academy jua mundeson kete ëndërr , me ...
08/05/2020 12:44

Akademia Hollywood

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Në akademinë hollywood, ajo që na bashkon eshtë dashuria për një edukim muzikor dhe teatral cilësor.dhenbsp;ne besojmë që edukimi artistik është një hap i rëndësishëm në edukimin e pë...
12/01/2020 20:53

Autoshkolla 'musha'

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Autoshkolla "musha" eshte nje autoshkolle me pervoje mbi 10 vjet, nje autoshkolle me staf te kualifikuar. tek kjo autoshkolle praktika behet me mjete tip mercedes -benz 250 d. teoria behet me kompju...
07/01/2020 23:59

Universiteti Aldent

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Universiteti aldent (ual) është një institucion privat i arsimit të lartë i liçensuar me vendim të këshillit të ministrave, nr. 673, datë 27.9.2006. perse aldent? 1. aldent është ...
07/01/2020 23:44

Kopshti "ivina" Durres

Durres | Qender kopshti ivina: ne ju garantojme se femijet tuaj do te marrin edukimin e pare ne rrugen e gjate te shkollimit, do te zbulojne vlera e tyre, si dhe mjaft gjera interesante perreth, do te mesojne rr...
07/01/2020 22:50

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim