🏡 education services tek stacioni trenit rruga e dibres tirana

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 

Kids Kopsht Dhe Cerdhe

Tirane | Fresku/Linze Kids kopsht dhe cerdhe ju ofron standarte bashkohore ne ndertim dhe pajisje. kushte ideale per edukim, mesim dhe argetim per femijen tuaj, trajtim i shkelqyer i femijeve si dhe staf profesi...
10/05/2021 15:52

Kopshti Bletezat

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Përse duhet të zgjedhim kopshtin bletëzat? mësueset e kopshtit tonë i karakterizon një dashuri e vertetë për punën dhe angazhim i plotë me fëmijët. ato frymëzojnë tek fëmijët pasion...
06/05/2021 20:49

Shkolle 2 Vjecare Stilist-modelist

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shkolle 2 vjecare stilist-modelist 'shkollë profesionale 2 vjecare , stilim dizajn prerje - qepje, ajo që deshiron te bëhet nje stiliste albanian design academy jua mundeson kete ëndërr , me ...
01/05/2021 18:47

Kopshti "ivina" Durres

Durres | Qender kopshti ivina: ne ju garantojme se femijet tuaj do te marrin edukimin e pare ne rrugen e gjate te shkollimit, do te zbulojne vlera e tyre, si dhe mjaft gjera interesante perreth, do te mesojne rr...
28/04/2021 11:39

Autoshkolla 'musha'

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Autoshkolla "musha" eshte nje autoshkolle me pervoje mbi 10 vjet, nje autoshkolle me staf te kualifikuar. tek kjo autoshkolle praktika behet me mjete tip mercedes -benz 250 d. teoria behet me kompju...
26/03/2021 09:55

Ofroj Sherbim Si Babysitter Ne Kushte Te Shkelqyera

Tirane | Vasil Shanto Ofroj sherbim si babysitter ne kushte te shkelqyera, ne shtepine tone. kam eksperience si edukatore kopshti dhe kushtet qe ofroj jane shume me te mira se ne kopesht. ndodhemi ne tirane ne njesine 5. ...
23/09/2020 11:55

Mesime Anglisht Private Dhe Ne Grupe, Trajnim Per Provime Te Ndryshme

Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jemi nje staf i kualifikuar qe ofrojme mesime per te gjitha grupmoshat sidomos per provime te ndryshme ne anglisht, por ofrojme edhe kurse t etjera, perfshi anglishten e folur etj, stafi ka dhene mesi...
01/08/2020 10:45

Akademia Hollywood

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Në akademinë hollywood, ajo që na bashkon eshtë dashuria për një edukim muzikor dhe teatral cilësor.dhenbsp;ne besojmë që edukimi artistik është një hap i rëndësishëm në edukimin e pë...
12/01/2020 20:53

Universiteti Aldent

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Universiteti aldent (ual) është një institucion privat i arsimit të lartë i liçensuar me vendim të këshillit të ministrave, nr. 673, datë 27.9.2006. perse aldent? 1. aldent është ...
07/01/2020 23:44

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim