🏡 tavoline per thonj

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 

Shiten Pajisje Per Biznes Berber

Durres | Qender Shiten pajisjet e berberit ne gjendje shume te mire pune shiten per arsye personale te interesuarit te kontaktonne ne nr e cel 069 793 4650dhenbsp; cmimi 500 mi lek ipadiskutueshem....
13/05/2021 19:16

Okazion !! Shiten 30 Cadra Kashte Te Kompletuara Me Shezllone

Vlore | Qender Okazion!! shiten 30 cadra kashte te kompletuara me dy shezllone druri me sfungjere secila. gjendja : te reja ne gjendje te shkelqyer cmimi: 13000 leke nje cader me dy zhezllona ...
11/05/2021 16:08

Okazion , Artikuj Estetike & Nails

Tirane | Vasil Shanto Shes artikuj per sallon estetike. tavoline per thonj , kolltuk , 2 karrige ku njera eshte e levizshme . jane pothuaj te paperdorura . ...
11/05/2021 13:33

Okazion , Artikuj Estetike & Nails

Tirane | Vasil Shanto Shes set ( tavoline per thonj , krevat depilimi , kolltuk dhe 2 karrige ku njera eshte e levizshme . ne gjendje shume te mire , te punuara vetem 3 muaj . ...
11/05/2021 13:32

Shitet Makine Qepëse

Shkoder | Qender Makine qepëse me aksesore ne gjendje shume te mire.kontaktoni ne numrin e celularit per me shume....
10/05/2021 13:54

Paijsje Per Restorant Piceri

Elbasan | Qender Shes te gijtha pajsjet te picerise.pajsjet jan te githa italiane dhe jan blere te reja, kan punuar vetem 6 muajshes banak picash me frigorifer te pershtatshem per te mbajt brumin.furre picash(e perdor...
10/05/2021 10:21

Shitet Poltron Berberi

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet poltron berberi 2 muaj i perdorur eshte blere i ridhenbsp;kontaktoni ne numrin e celularit....
09/05/2021 13:16

Shes Makineri Paketimi Me Vakum

Durres | Qender Shes makineri paketimi ne vakum unica , prodhim eu , me vakum te fuqishem , opsion vakumi me gaz per ruajtje afatgjate , me konstruksion inoksi , gama e peshimit nga disa gram ne disa kile ( 20 - 30 ...
08/05/2021 22:17

Shiten Pajisje Parukerie

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet arredimi komplet i nje parukerie ne gjendje shume te mire: 2-poltrona parukerie 1-poltron make up 1-krevat depilimi 1-lavatest 4-pasqyra 1-kaske 1-vaporizator 2-karrela parukerie dhe...
07/05/2021 22:15

Makineri Akullore

Durres | Qender Makineri per akullore. carpiggiani 6kg l 40 ne gjendje perfekte pune! ...
06/05/2021 22:55

ShesË MakinË PËr Akullore Marka “technogel”

Lushnje | Qender ShesË makinË pËr akullore marka “technogel” technogel është një lider botëror në prodhimin e makinerive dhe impianteve për prodhimin e akullores. makineri të pa përdorura në shqipër...
06/05/2021 14:32

Shitet Banak Figorifer Per Fast Food Dhe Akullore

Durres | Qender Shitet banak figorifer super gjendje 30p .  ...
06/05/2021 13:10

Shitet Set Kolltuqesh Per Lokal

Durres | Qender Shitet set kolltuqesh per lokalset kolltuqesh per bar ( 2 tek + 1 dysh ) pothuaj gjendje te re. shiten per 200€ seti. gjendja 5 sete. minimum blerjes 1 set....
06/05/2021 10:04

Komplet Kolltuqesh Meshine

Elbasan | Qender Shiten kolltuqe meshine ngjyre e kuqe ( te reja) vendodhja : qarku elbasanit qyteti: elbasan lagja "emil matraxhiu" rruga "kozma naska" tek stadiumi " elbasan arena" ne elbasan ...
06/05/2021 10:02

Shiten 10 Komlet Tavoline Kater Karrige.

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Komplete jane ne gjetndje te mire ...
06/05/2021 09:57

Shitej Paisje Per Lokal Bar

Tirane | Zone Periferike Km 6 komplete tavolindhenbsp;1 frigroferdhenbsp;1 banak1 ngrofse gazi(ekspres edhe mulli )kafjeeshte ble gjithcka e regjendje te mir 7 muaj jan te perdorura...
06/05/2021 08:55

Shitet Frigorifer Per Akullore

Durres | Qender Shitet frigorifer akulloresh frigoriferi eshte ne gjendje shume te mirefrigorifer fast food akullore ...
05/05/2021 22:11

Shiten Frigorifer Banak Per Bar Ose Restorant

Durres | Qender Frigoriferi eshte shume pak i perdorur dhe funksionon perfekt. jane dy frigorifer te tille dhe shiten nga 500euro secili.permasat 155 cm gjatesi dhe 83 lartesi njeri dhe 125 cm gjatesi tjetri dhe 83 l...
04/05/2021 20:42

Shitet Bilardo Ne Gjendje Shume Te Mire

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Super bilardo - garlando italiane ne super gjendje e pajisur me cope te re sponde te reja gur steka xhetona. pllaka origjinale eshte grafit. cmimi eshte i diskutueshem! per me shume detaje kon...
03/05/2021 11:00

Shitet Zgara

Durres | Currilat Shitet zgara ne gjendje shume te mirezgara eshte e re akull ...
30/04/2021 15:26

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim