pajisje per fasfud gjiro

🔈 Okazion ! Paisje Biznesi Ne Shitje.

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Okazion ! paisje biznesi ne shitje.👉biznesi disponon ne gjendje :- 8 playstation- 7 ps4- 1 ps3- 20 leva te reja- 10 ulese profesionale- 3 tavolina gaming- 10 karrige- 4 divane- 1 frigorifer i madh-...
20/10/2020 17:21

Shitet Bilardo

Tirane | Kodra e Diellit Shitet bilardo ne gjendje shume te mire bilardo eshte per nje jave ne okazion shitet per arsye mbyllje biznesi  ...
20/10/2020 15:49

Shitet Bilardo Ne Gjendje Shume Te Mire

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Super bilardo - garlando italiane ne super gjendje e pajisur me cope te re sponde te reja gur steka xhetona. pllaka origjinale eshte grafit. cmimi eshte i diskutueshem! per me shume detaje kon...
20/10/2020 15:49

Shiten Pajisje Per Biznes Berber

Durres | Qender Shiten pajisjet e berberit ne gjendje shume te mire pune shiten per arsye personale te interesuarit te kontaktonne ne nr e cel 069 793 4650dhenbsp; cmimi 500 mi lek ipadiskutueshem....
17/10/2020 11:48

Shiten Kepuce Kangoo Jumps

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shiten kepuce kangoo jumps perdoren per personale ose per palestrat disponoj 35 pale, kane kushtuar 130 euro pala shiten per arsye mos perdorimi, gjysmat e tyre jane te pa perdorura fare. shiten mi...
16/10/2020 16:48

🔈shiten Pasije Biznesi Butiku

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes ♦️shitet paisjet e biznesit pothuajse te reja▪️shiten:•rafte•tavolina•manekina •varese per kompletim total per butik👉🏻4 rafte te medhenj, 2 rafte te vegjel, 1 tavoline, 2 maneki...
16/10/2020 14:16

Shiten Paisjet E Parukerise

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shiten paisjet e parukerise dhe krevati depilimit pasqyrat cdo gje cka nevojitet per pune, per arsyje emigrimi, jane shume pak te perdorura rreth 1 vit te perdorura. ka dhe kozmetik mbrenda ka dhe pak...
15/10/2020 12:39

Shiten Frigorifer Banak Per Bar Ose Restorant

Durres | Qender Frigoriferi eshte shume pak i perdorur dhe funksionon perfekt. jane dy frigorifer te tille dhe shiten nga 500euro secili.permasat 155 cm gjatesi dhe 83 lartesi njeri dhe 125 cm gjatesi tjetri dhe 83 l...
14/10/2020 14:14

Paisje Parukeri Dhe Estetike

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Shesim paisje per parukeri dhe estetike. te gjitha paisjet jane ne gjendje shume te mire. ofrojme poltrone, lavateste, karrige estetike, poltrone pedikyri, krevat masazhi, termokoperte, apartura te n...
13/10/2020 15:10

Okazion , Artikuj Estetike & Nails

Tirane | Vasil Shanto Shes set ( tavoline per thonj , krevat depilimi , kolltuk dhe 2 karrige ku njera eshte e levizshme . ne gjendje shume te mire , te punuara vetem 3 muaj . ...
30/09/2020 20:20

💥 Shiten Pajisjet Per Kompletim Total Per Butik Bashke Me Veshje Te

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 📌shiten pajisjet per kompletim total per butik!📌shitet i gjithe biznesi me oriendi si dhe veshje mall i ri.🔅4 rafte te medhenj🔅2 rafte te vegjel🔅1 tavoline🔅2 manekina👗 malli eshte...
30/09/2020 09:45

Thika

Tirane | Fresku/Linze Thika super 1 vit garaci ...
29/09/2020 09:26

Blender Frutash

Tirane | Fresku/Linze Blender frutash mix dhe te thata e shum shum gjera te tjera . garanci 2 vit 😉😉 ...
29/09/2020 08:35

Shtryllse Shege

Tirane | Fresku/Linze Shtryllse shege dhe portokalli garaci 1 vit 😉😉😉 ...
29/09/2020 08:26

Shtryllse

Tirane | Fresku/Linze Shtryllse frutash mix me garaci 2 vjet 😉😉 ...
29/09/2020 08:19

Printer

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Printer toshiba e studio 655. ne gjendje funksionale shitet per pjes . ...
24/09/2020 15:31

Printer

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Printer me ngjyra toshiba 4020 ne gjendje shume te mire. ...
24/09/2020 15:25

Frigorifer Kollone Ngrires

Tirane | Zone Periferike Frigorifer kollone ngrires ne gjendje perfekte teknike dhe estetike garancia 6muaj.ofrojme transport falas brenda tiranesdhenbsp;cmimi okazion 220 eurodhenbsp;...
21/09/2020 13:52

Shiten Frigorifer Mural Dhe Paisje Supermarketi

Tirane | Zone Periferike Shiten te gjitha asetet e nje bio-shop, raftet, tavoline per erëza dhe fruta te thata, tavolina te tjera reklamuese, nje frigorifer mural, nje frigorifer banak freskues, afetatrice, cash-desk, etj.ko...
17/09/2020 13:08

Shitet Peshore Elektronike

Tirane | Zone Periferike Shitet peshore elektronike peshon deri ne 30 kg. eshte pothuajse e re 2 muaj eshte perdorur, eshte ne supergjendje.cmimi 2000 leke te reja....
15/09/2020 14:44

Shitet Banak Figorifer Per Fast Food Dhe Akullore

Durres | Qender Shitet banak figorifer super gjendje 30p .  ...
14/09/2020 12:30

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim