krevat fizioterapie dhe masazhi Tirane

Pajisje biznesi ne shitje 25/08/2022 16:38 Post ID: 79642


Pagesa 16,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania - Harta
Lexime 81

shes krevat fizioterapie dhe masazhi, strukture hekuri, 3 pozicione te kokes