Shiten dy bilardo garilando ne gjendje shume te mire Tirane

Pajisje biznesi ne shitje 12/08/2022 09:58 Post ID: 78269


Pagesa 145,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 76

Shiten dy bilardo garilando ne gjendje shume te mire,duke perfshire 15 steka dy mbajtese stekash ne mure

Bilardot kane 2 opsione me monedhe 50 leke ose 100 leke ..dhe me xhetona mund ti perdoresn si te doni

Per me shume informacion ne nr tone te kontaktit

Cmimi te dyja shiten 145000 leke te reja