Prerese sallami e djathi me feta Tirane

Pajisje biznesi ne shitje 06/08/2022 17:01 Post ID: 77726


Pagesa 15,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Gjergj Legisi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 42

Makineri per prerjen e sallamit dhe djathit ne feta. Ne gjendje shume te mire pune.