Makine Qepese Syzator 4 Fije 2 Gjilpera Durres

Pajisje biznesi ne shitje 31/05/2022 00:03 Post ID: 70125


Pagesa 40,000 Leke
Qyteti - Zona Durres - Plepa
Adresa Rruga Pavaresia, Durres, Albania - Harta
Lexime 72

OKAZION!
Shitet Syzator industrial me 4 fije dhe 2 gjilpera i perdorur ne gjendje shume te mire.
Motorr pa zhurme dhe funksionon shume mire.
Cmim i Diskutueshem.