SHITET RAFT MARKETI METALIK, PRODHIM ITALIAN. Tirane

Pajisje biznesi ne shitje 23/05/2022 22:26 Post ID: 69319


Pagesa 29,990 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania - Harta
Lexime 73

SHITET RAFT MARKETI METALIK, PRODHIM ITALIAN. Ne gjendje shume te mire, Masat e raftit: Gjatesia 3 m, Lartesia 2.5 m. Me 5 kate me gjersi te ndrysheme. Perdoret ne market, sudio, zyra, njesi sherbimi dhe prodhimi, magazina etj, per te ekspozuar, ruajtur e mbajtur ne kontroll cdo artikull. Lartesia, materiali prej hekuri, gjersia e bollsheme e mbajtesve, ju sigurojne garanci per te vendosur artikuj apo paisje me volum, peshe dhe sasi. Cmimi 29.990 lek.