SHITET PESHORE DIXHITALE PORTATIVE “CAS SW-1”. Tirane

Pajisje biznesi ne shitje 19/05/2022 15:52 Post ID: 68824


Pagesa 45 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania - Harta
Lexime 52

SHITET PESHORE DIXHITALE PORTATIVE “CAS SW-1”. E pershtateshme per cdo lloji bisnesi ushqimor, farmaci, restorant etj. Kapaciteti maksimal 5 kg. dhe minimal 40 g. Shkalla e gabimit 2 g. Punon me energji elektrike nepermjet ushqyesit dhe ne mungere te energjise me bateri 1.5 V. Kjo i shton vleren pasi nuk nderpret punen kur ikin dritat. Eshtë peshore e ndërtuar mirë dhe e qëndrueshme. Punon me prekje. Dizajn kompakt. Funksionet On/Off, Zero, Tare. Çmimi 45 Euro