Paisje per crepa me dy pllaka me gaz Tirane

Pajisje biznesi ne shitje 12/05/2022 22:59 Post ID: 67833


Pagesa 3,200 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania - Harta
Lexime 78

Paisje për crepa me dy pllaka punon me gaz është mjaft ekonomike prodhim i vitit 2021 materiali Inoks është shumë praktike me rrota dhe aksesore rezervë për më tepër informacion kontaktoni në watsapp