Shes Shes letra me Vlere Elbasan

Pajisje biznesi ne shitje 09/05/2022 12:43 Post ID: 67261


Pagesa 245,000 Leke
Qyteti - Zona Elbasan - Qender
Adresa Lagja Aqif Pasha , rruga Ali Arapi - Harta
Lexime 87

Shes letra me Vlere. Mund te perdoren per legalizim dhe privatizim.