Karrike Lokali Durres

Pajisje biznesi ne shitje 19/04/2022 16:24 Post ID: 65017


Pagesa 6,000 Leke
Qyteti - Zona Durres - Gjiri i Lalzit
Adresa Rruga Gjiri i Lalzit, Durazzo, Albania - Harta
Lexime 108

Shiten 30 karrige polipropileni+polikarbonat 60x59 x H83cm si ne foto. Vlere blerje 16.500 lek te reja copa shiten vetem per 6.000 lek te reja copa. Gjithashtu shiten dhe 14 cp tavolina me kembe inoxi dhe syprine xhami 70x70cm. cmimi tavolines 7.000 lek te reja copa.