Rrul per hekurosje IMESA Durres

Pajisje biznesi ne shitje 15/04/2022 00:13 Post ID: 64507


Pagesa 5,000 Euro
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Shkozet, Albania - Harta
Lexime 109

Shitet rrul per hekurosje IMESA , per hotele, spitale, restorante, lavanderi etj. Eshte blere i ri dhe perdorur 1 muaj, modeli i fundit i ketij lloji 2019. Shume ekonomik, 1.8 metra zone pune ne gjendje perfekte. Cmimi i diskutueshem.