SHITET TAVOLIN INOKSI 2x1 m ME 3 KATE BAZAMENT PERDORIMI. Tirane

Pajisje biznesi ne shitje 14/04/2022 14:14 Post ID: 64453


Pagesa 23,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania - Harta
Lexime 57

SHITET TAVOLIN INOKSI 2x1 m ME 3 KATE BAZAMENT PERDORIMI. E perdorsheme per cdo aktivitet sherbimi, riparimi, prodhimi e paketimi. Bazamenti kryesor siper eshte material inoksi i trash. Kembet dhe bazamentet e dy kateve posht jane pershtatur me Ele hekuri dhe material druri. Cmimi 23.000 lek. Telefon .