Raft per Furre Buke / Pasticeri Tirane

Pajisje biznesi ne shitje 10/04/2022 14:43 Post ID: 63859


Pagesa 55,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Shyqyri Berxolli, Tirana, Albania - Harta
Lexime 83

Raft prej druri 100% per furre buke/pasticeri. i perdorur vetem 2 muaj dhe ne gjendje ekselente. I bere me porosi.