Ekspozitor peshku Tirana

Pajisje biznesi ne shitje 06/04/2021 11:46 Post ID: 30415


Pagesa 450 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1

Shes ekspozitore peshku. I blere i ri dhe ka vetem 2 muaj pune. Masat jan 94 me 85 ( e matur nga jasht)... Cmimi 450 euro.

Anetari ID: 6906

photo

Njoftimi ID: 30415