Shitet Tenda 140m2 me komand elektrike Tirana

Pajisje biznesi ne shitje 13/04/2021 16:59 Post ID: 30345


Pagesa 6,000 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 47

Shitet Tenda 140m2 ne gjendje shume te mire 

Tenda eshte me komand elektrike dhe ndicim 

Tenda eshte shume pak e perdorur 

Shitet me nje cmim te arsyeshem 

Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit 

Ju mirepresim!


Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 30345