Shiten Frigorifer Mural dhe paisje supermarketi Tirana

Pajisje biznesi ne shitje 13/04/2021 23:19 Post ID: 2864


Pagesa 7,000 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 1080

Shiten te gjitha asetet e nje Bio-Shop, raftet, tavoline per erëza dhe fruta te thata, tavolina te tjera reklamuese, nje frigorifer mural, nje frigorifer banak freskues, afetatrice, cash-desk, etj.

Kontaktoni ne numrin e celularit per me shume informacion


Anetari ID: 3

photo

Njoftimi ID: 2864