Shiten Frigorifer Banak per Bar ose Restorant Durres

Pajisje biznesi ne shitje 09/04/2021 12:22 Post ID: 1949


Pagesa 500 Euro
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Durres, Albania - Harta
Lexime 404

Frigoriferi eshte shume pak i perdorur dhe funksionon perfekt. Jane Dy Frigorifer te tille dhe shiten nga 500Euro secili.permasat 155 cm gjatesi dhe 83 lartesi njeri dhe 125 cm gjatesi tjetri dhe 83 lartesi.


Anetari ID: 3

photo

Njoftimi ID: 1949