Shitet (Makineri per Mobilerite) Mizrak 3.2 Tirana

Pajisje biznesi ne shitje 26/03/2021 22:31 Post ID: 1302


Pagesa 3,600 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 184

Makineri per prerjen e drureve (Sherben per mobileri te ndryshme)
Marka: Mizrak 3.20
-
Eshte ne gjendje shume te mire dhe funksionale.
3.20 me para sharr
Makineria ndodhet ne Kosove
-
Me kontaktoni ne nr e telefonit te shenuar me poshte.
Faleminderit!

Anetari ID: 4

photo

Njoftimi ID: 1302