Shitete makinete kafeje dhe per pije Tirana

Pajisje biznesi ne shitje 07/04/2021 21:56 Post ID: 10926


Pagesa 2,000 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 210

Makineta ne gjendje te mire pune 

E kafes  cmimi-800€

E ushqimeve cmimi-2000€ e pajisur me kthim kusuri.
Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 10926