pajisje biznesi ne shitje

Shitet Tenda 140m2 Me Komand Elektrike

Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Shitet tenda 140m2 ne gjendje shume te miredhenbsp;tenda eshte me komand elektrike dhe ndicimdhenbsp;tenda eshte shume pak e perdorurdhenbsp;shitet me nje cmim te arsyeshemdhenbsp;per me shume informa...
13/04/2021 16:59

Shitet Zgare Per Pjekje Me Gaz

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Dhenbsp;shitet dhenbsp;zgare per pjekje me gaz👉ne gjendje shume te mire.cmimi : 80,000 leke ...
14/04/2021 14:49

Shiten Frigorifer Mural Dhe Paisje Supermarketi

Tirana | Zone Periferike Shiten te gjitha asetet e nje bio-shop, raftet, tavoline per erëza dhe fruta te thata, tavolina te tjera reklamuese, nje frigorifer mural, nje frigorifer banak freskues, afetatrice, cash-desk, etj.ko...
13/04/2021 23:19

Shitet Makineri Akullore

Fier | Zone Periferike Makine akullore 3 faze me qarkullim uji ne gjendje te shkelqyer 5kg ne proces ...
13/04/2021 16:01

Kase

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet kasa me gjitha sherbimet e kryera.. shitet per arsye mbyllje biznesi.. 9 muaj e perdorur... gjendja 10/10 e gatshme per hapjen e biznesit.. 180 mi lek. kontakt.0676892022 ...
13/04/2021 09:26

Okazion !! Shiten 30 Cadra Kashte Te Kompletuara Me Shezllone

Vlore | Qender Okazion!! shiten 30 cadra kashte te kompletuara me dy shezllone druri me sfungjere secila. gjendja : te reja ne gjendje te shkelqyer cmimi: 13000 leke nje cader me dy zhezllona ...
12/04/2021 19:24

Aparat Oksigjeni Me Qera Ose Shitet

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera ose shitet aparat oksigjeni 5l i paisur me te gjith aksesoret qe nevojiten shume i thjesht ne perdorim ...
12/04/2021 18:00

Shes Makineri Paketimi Me Vakum

Durres | Qender Shes makineri paketimi ne vakum unica , prodhim eu , me vakum te fuqishem , opsion vakumi me gaz per ruajtje afatgjate , me konstruksion inoksi , gama e peshimit nga disa gram ne disa kile ( 20 - 30 ...
12/04/2021 08:40

Shes Peshore Elektronike

Durres | Qender Gjendja: e re, tm- a series , me sistem printimi te bar kodit ,peshes se produktit te ambalazhuar , dates se prodhimit , te skadences , emrin e produktit , emrin dhe adresen e firmes ose cdo gje tjete...
11/04/2021 21:55

Shiten Pajisje Per Biznes Berber

Durres | Qender Shiten pajisjet e berberit ne gjendje shume te mire pune shiten per arsye personale te interesuarit te kontaktonne ne nr e cel 069 793 4650dhenbsp; cmimi 500 mi lek ipadiskutueshem....
11/04/2021 21:04

Shitet Bilardo Ne Gjendje Shume Te Mire

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Super bilardo - garlando italiane ne super gjendje e pajisur me cope te re sponde te reja gur steka xhetona. pllaka origjinale eshte grafit. cmimi eshte i diskutueshem! per me shume detaje kon...
10/04/2021 20:39

Shiten Pajisje Parukerie

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet arredimi komplet i nje parukerie ne gjendje shume te mire: 2-poltrona parukerie 1-poltron make up 1-krevat depilimi 1-lavatest 4-pasqyra 1-kaske 1-vaporizator 2-karrela parukerie dhe...
09/04/2021 21:38

Shiten Frigorifer Banak Per Bar Ose Restorant

Durres | Qender Frigoriferi eshte shume pak i perdorur dhe funksionon perfekt. jane dy frigorifer te tille dhe shiten nga 500euro secili.permasat 155 cm gjatesi dhe 83 lartesi njeri dhe 125 cm gjatesi tjetri dhe 83 l...
09/04/2021 12:22

ShesË MakinË PËr Akullore Marka “technogel”

Lushnje | Qender ShesË makinË pËr akullore marka “technogel” technogel është një lider botëror në prodhimin e makinerive dhe impianteve për prodhimin e akullores. makineri të pa përdorura në shqipër...
08/04/2021 21:01

Shitete Makinete Kafeje Dhe Per Pije

Tirana | Lumi Lana/ Bulevard Makineta ne gjendje te mire pune e kafes  cmimi-800€e ushqimeve cmimi-2000€ e pajisur me kthim kusuri. ...
07/04/2021 21:56

Shitet Frigorifer Per Akullore

Durres | Qender Shitet frigorifer akulloresh frigoriferi eshte ne gjendje shume te mirefrigorifer fast food akullore ...
07/04/2021 14:01

Ekspozitor Peshku

Tirana | Don Bosko Shes ekspozitore peshku. i blere i ri dhe ka vetem 2 muaj pune. masat jan 94 me 85 ( e matur nga jasht)... cmimi 450 euro. ...
06/04/2021 11:46

Shesim Kompjutera,tavolina Zyre Karrige Statike Etj

Fier | Patos Shesim 10 kompjutera m egaranci te blere para nje muaji te german kompojuter tip hp i kompletuar,10 nkarrige statike ,4tavolina zyre, dhe 10 pale kufje profesionale . total 190.000 te reja lek ...
05/04/2021 23:48

Shitet Peshore Elektronike

Tirana | Zone Periferike Shitet peshore elektronike peshon deri ne 30 kg. eshte pothuajse e re 2 muaj eshte perdorur, eshte ne supergjendje.cmimi 2000 leke te reja....
05/04/2021 10:01

Shitet Poltron Berberi

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet poltron berberi 2 muaj i perdorur eshte blere i ridhenbsp;kontaktoni ne numrin e celularit....
04/04/2021 16:16

Shes Set Per Restorant Piceri Fast Food

Elbasan | Qender Set gatimi sobe friteze zgaresobe me gaz dyshefriteze me gazzgare me gazshes set per restorant piceri fast food inoks ushqimore, paisijet jane blere te reja dhe jane perdorur shume pak, kane akoma 6 m...
04/04/2021 09:19

Makineri Akullore

Durres | Qender Makineri per akullore. carpiggiani 6kg l 40 ne gjendje perfekte pune! ...
01/04/2021 23:44

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim