paisje per manikyr

Shiten Frigorifer Mural Dhe Paisje Supermarketi

Tirane | Zone Periferike Shiten te gjitha asetet e nje bio-shop, raftet, tavoline per erëza dhe fruta te thata, tavolina te tjera reklamuese, nje frigorifer mural, nje frigorifer banak freskues, afetatrice, cash-desk, etj.ko...
24/11/2020 12:26

Mobilje Per Manikyr Pedikyr

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Shes mobilje per manikyr dhe pedikyr, ne gjendje shume te mire.(tavoline, poltron pedikyri, raft, 2 karrige) ...
21/11/2020 15:04

Shiten Pajisje Per Biznes Berber

Durres | Qender Shiten pajisjet e berberit ne gjendje shume te mire pune shiten per arsye personale te interesuarit te kontaktonne ne nr e cel 069 793 4650dhenbsp; cmimi 500 mi lek ipadiskutueshem....
17/11/2020 15:53

Shitet (makineri Per Mobilerite) Mizrak 3.2

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Makineri per prerjen e drureve (sherben per mobileri te ndryshme) marka: mizrak 3.20 - eshte ne gjendje shume te mire dhe funksionale. 3.20 me para sharr makineria ndodhet ne kosove - me kont...
05/11/2020 16:03

Shitet Paisje Studio Dentare

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shes poltrone me gjith paisjet e studios dentare made in italy per me shum informacion kontaktoni cmimi i diskutueshem ...
03/11/2020 10:41

Shiten Paisjet E Lavazhit

Lezhe | Qender Shiten paisjet e lavazhit kompletepompe lavazhi 3 fazor 200 barfshes korentibombul shkume 50literkimpresor ajripaisjet jane italiane ne gjendje shum te mirecmimi:1000 euro...
02/11/2020 15:43

Shitet Poltron Berberi

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet poltron berberi 2 muaj i perdorur eshte blere i ridhenbsp;kontaktoni ne numrin e celularit....
30/10/2020 15:26

Paisje Per Estetike

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shiten per arsye ekonomike ...
27/10/2020 21:04

🔹shiten Paisje Per Fast Food.

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shiten paisje biznesi .🔹 friteze dopio elektrike -450 euro.🔹 vitrine reklamuese fast foodi - 1000 euro.🔹 friteze elektrike - 300 euro.🔹friteze 3  fazorshe-250 euro.🔹 tost dyshe - 200 e...
26/10/2020 14:18

Shitet Makine Qepëse

Shkoder | Qender Makine qepëse me aksesore ne gjendje shume te mire.kontaktoni ne numrin e celularit per me shume....
22/10/2020 14:21

Shitet Bilardo Ne Gjendje Shume Te Mire

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Super bilardo - garlando italiane ne super gjendje e pajisur me cope te re sponde te reja gur steka xhetona. pllaka origjinale eshte grafit. cmimi eshte i diskutueshem! per me shume detaje kon...
22/10/2020 10:03

Shitet Peshore Elektronike

Tirane | Zone Periferike Shitet peshore elektronike peshon deri ne 30 kg. eshte pothuajse e re 2 muaj eshte perdorur, eshte ne supergjendje.cmimi 2000 leke te reja....
21/10/2020 14:35

Shes Aparat Per Trajitm Fytyre Muster

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Shes aparat per trajtim fytyre muster funksionet: elektrostimulim, frekuenca e larte, eksfoljim fytyre dhe trupi, nebuliser spry, vakum, ionoforesis, etj. ...
21/10/2020 12:29

Shitet Bilardo

Tirane | Kodra e Diellit Shitet bilardo ne gjendje shume te mire bilardo eshte per nje jave ne okazion shitet per arsye mbyllje biznesi  ...
20/10/2020 15:49

Shiten Kepuce Kangoo Jumps

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shiten kepuce kangoo jumps perdoren per personale ose per palestrat disponoj 35 pale, kane kushtuar 130 euro pala shiten per arsye mos perdorimi, gjysmat e tyre jane te pa perdorura fare. shiten mi...
16/10/2020 16:48

🔈shiten Pasije Biznesi Butiku

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes ♦️shitet paisjet e biznesit pothuajse te reja▪️shiten:•rafte•tavolina•manekina •varese per kompletim total per butik👉🏻4 rafte te medhenj, 2 rafte te vegjel, 1 tavoline, 2 maneki...
16/10/2020 14:16

Shiten Paisjet E Parukerise

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shiten paisjet e parukerise dhe krevati depilimit pasqyrat cdo gje cka nevojitet per pune, per arsyje emigrimi, jane shume pak te perdorura rreth 1 vit te perdorura. ka dhe kozmetik mbrenda ka dhe pak...
15/10/2020 12:39

Shiten Frigorifer Banak Per Bar Ose Restorant

Durres | Qender Frigoriferi eshte shume pak i perdorur dhe funksionon perfekt. jane dy frigorifer te tille dhe shiten nga 500euro secili.permasat 155 cm gjatesi dhe 83 lartesi njeri dhe 125 cm gjatesi tjetri dhe 83 l...
14/10/2020 14:14

Okazion , Artikuj Estetike & Nails

Tirane | Vasil Shanto Shes set ( tavoline per thonj , krevat depilimi , kolltuk dhe 2 karrige ku njera eshte e levizshme . ne gjendje shume te mire , te punuara vetem 3 muaj . ...
30/09/2020 20:20

💥 Shiten Pajisjet Per Kompletim Total Per Butik Bashke Me Veshje Te

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 📌shiten pajisjet per kompletim total per butik!📌shitet i gjithe biznesi me oriendi si dhe veshje mall i ri.🔅4 rafte te medhenj🔅2 rafte te vegjel🔅1 tavoline🔅2 manekina👗 malli eshte...
30/09/2020 09:45

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim