340x230    340x230

🏡 krevat per masazh

🕵 Online 5 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 

Shitet Aktiviteti I Nje Klinike Dentare

Tirane | Fresku/Linze ⏩ shitetdhenbsp;aktiviteti idhenbsp; nje klinike dentare🏨 aktiviteti eshte i ngritur prej 10 vitesh dhe ka klientele te rregullt dhe te zgjedhur📐 ambjentet e klinikesdhenbsp;jane mjaftueshem t...
28/11/2022 16:20

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Shitet banak ngrires deri – 30°c me masat: 1x0.6 m. banaku eshte i mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire. i perdorur vetem nje vit me tension te kontrolluar nga satabilizator tensioni profesiona...
21/11/2022 15:36

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Shitet fryres ajri “united” 1.5 m me fuqi 266 w. fryresi i ajrit “united” eshte marke me prodhim per ne ce teper cilesor. i blere ne greqi. eshte i mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire. pe...
20/11/2022 23:29

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Vinç kullë në shitje. marka: painersystem gc mk190 - gjatësi krahu l63m - lartësi pa ankorim (free standing) h55m - peshëmbajtje max 4000 kg - pëeshëmbajtje në majë (63m) 2000 kg - vit...
20/11/2022 22:51

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Shitet frigorifer ekspozitor per sallam+bulmet etj. 2.5 m i gjate. eshte me dy krahe bazament per te mbajtur pesha tek xhami siper. eksozitori eshte i mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire. ka rret...
20/11/2022 18:21

Zona: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Shitet paisje e levizshme me rrota për krepa me 2 pllaka me gaz dhe mbulesë xhami shumë ekonomike material inoks dhe adesiv rezervë çmimi 2700$... makineri akullore soft material inoks 2700$... b...
18/11/2022 08:43

Zona: Qender
Lavaman inoksi 2 gropa, lavaman inoks i vogel 50cm, rafte metalike, 3 kompjutera, 1 pajisje printer-fotokopje-skaner, 7 sete tavolina karrige metalike, tavolina druri 4 cope, skabo 5 cope ...
17/11/2022 16:53

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shiten 40 karrike konference me kellefa ne gjendje te reja. cmimi per cope :35 000 te vjetra per cop shitet makine ital forni per hapje picash.per pica te vogla dhe te medha. ne gjendje shume te m...
15/11/2022 20:49

Zona: Fresku/Linze
Shiten 4 bilardo italiane garlando. te sapo riparuara copa dhe spondet e reja. shiten per arsye mbyllje aktiviteti. cmimi 70.000 mij secila ose 260.000 te katerta. kontakt 0692622205 / 0684348244...
02/11/2022 10:25

Zona: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Shiten paisje per shkolla si: banka, karrige, dollape, tavolin, rafte e shume gjera te tjera. per me shume info ju lutem na telefononi.dhenbsp;...
28/10/2022 18:05

Zona: Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
🍕 shitet furre picashdhenbsp;💰 cmimi 1500 eurodhenbsp;📍dhenbsp;adresa:dhenbsp;pazari i ri, tirane📲📞 kontaktoni ne numrin e telefonit !...
26/10/2022 17:59

Zona: Lumi Lana/ Bulevard
Te pallatet agimi shitet biznesi! id: billion2328 ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe elitare te tiranes, te pallatet agimi shitet biznes. biznesi ka funksionuar si dyqan bizhuterish "hand-mad...
26/10/2022 14:08

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet friteza gas/ elektrike në gjendje shumë të mirë e papërdorur fare. me çmimin okazion prej 100000 lek. ...
22/10/2022 12:34

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet frigorifer me dy kanata i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti. i markës isa në gjendje shumë të mirë ...
19/10/2022 11:07

Zona: Don Bosko
Shitet tende me krah alumini me cope plastike 3d ngjyr pana me permasa 3.2 m ×3 m pothuajse e re tre muaj e perdorur. Çmimi i blerjes 650.000 lek te vjetra.ulet ne 450 000 lek te vjetra ...
03/10/2022 11:11

Zona: Don Bosko
Shitet tende me krah alumini me cope plastike 3d ngjyr pana me permasa 3.2 m ×3 m pothuajse e re tre muaj e perdorur. Çmimi i blerjes 650.000 lek te vjetra.ulet ne 450 000 lek te vjetra ...
03/10/2022 11:11

Zona: Don Bosko
Shitet tende me krah alumini me cope plastike 3d ngjyr pana me permasa 3.2 m ×3 m pothuajse e re tre muaj e perdorur. Çmimi i blerjes 650.000 lek te vjetra.ulet ne 450 000 lek te vjetra ...
03/10/2022 11:10

Zona: Komuna e parisit
Rafte druri ne gjendje shume te mire. ngjyre e bardhe dhe strukture metalike. sebashku me 2pasqyra me permasa te medha ...
03/10/2022 00:02

Zona: Don Bosko
Shitet salle play station 4 tv 52 polsh slim 3 play station 4 2 play station 3 me chip 8 kolltuqe 2-she 3 tavolina 5 pupa 3 karike banaku 6 lojra ps4 12 leva ps3 8 leva ps4 1 frigorifer per...
21/09/2022 13:17

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Aparature multifunksionale bukurie. te gjitha brenda një dizajni elegant dhe praktik. i pajisur me sistem rrotash, kështu që nuk është e nevojshme të keni një pozicion fiks në sallon dhe ka...
17/09/2022 14:32

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
Shiten mobilje zyre, te pershtatshme per: zyre avokatie, agjenci udhetimi, zyre kontabiliteti etj. -tavolina kryesore -karrige kryesore -2 karrige pritese -divan prites mobiljet jane si ne f...
06/09/2022 16:22

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim