jogurteri

Furre Pice Me Dru

Durres | Gjiri i Lalzit Shitet furre picerie me dru . kapaciteti 5 pica. ...
04/03/2021 15:07

Zgare Per Pjekje Me Qymyr

Durres | Gjiri i Lalzit Shitet zgare per pjekje me qymyr ose dru per restorante. gjatesia 2.5m dhe gjeresia 1m. eshte e re e paperdorur asnjehere. ...
04/03/2021 15:05

Okazion , Artikuj Estetike & Nails

Tirana | Vasil Shanto Shes set ( tavoline per thonj , krevat depilimi , kolltuk dhe 2 karrige ku njera eshte e levizshme . ne gjendje shume te mire , te punuara vetem 3 muaj . ...
11/02/2021 16:07

Shitet Bilardo Ne Gjendje Shume Te Mire

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Super bilardo - garlando italiane ne super gjendje e pajisur me cope te re sponde te reja gur steka xhetona. pllaka origjinale eshte grafit. cmimi eshte i diskutueshem! per me shume detaje kon...
10/02/2021 13:48

Shiten 10 Komlet Tavoline Kater Karrige.

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Komplete jane ne gjetndje te mire ...
08/02/2021 15:49

Shitete Makinete Kafeje Dhe Per Pije

Tirana | Lumi Lana/ Bulevard Makineta ne gjendje te mire pune e kafes  cmimi-800€e ushqimeve cmimi-2000€ e pajisur me kthim kusuri. ...
08/02/2021 12:22

ShesË MakinË PËr Akullore Marka “technogel”

Lushnje | Qender ShesË makinË pËr akullore marka “technogel” technogel është një lider botëror në prodhimin e makinerive dhe impianteve për prodhimin e akullores. makineri të pa përdorura në shqipër...
07/02/2021 15:25

Rafte Metalike Per Shitje

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shiten rafte metalike per arsye mbyllje biznesi. mund te vini ti shikoni fizikisht. jane perdorur vetem 3 muaj jan blere te reja. ...
05/02/2021 10:22

Shiten Pajisje Parukerie

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet arredimi komplet i nje parukerie ne gjendje shume te mire: 2-poltrona parukerie 1-poltron make up 1-krevat depilimi 1-lavatest 4-pasqyra 1-kaske 1-vaporizator 2-karrela parukerie dhe...
04/02/2021 21:10

Okazion , Artikuj Estetike & Nails

Tirana | Vasil Shanto Shes artikuj per sallon estetike. tavoline per thonj , kolltuk , 2 karrige ku njera eshte e levizshme . jane pothuaj te paperdorura . ...
01/02/2021 15:36

Shiten Pajisje Per Biznes Berber

Durres | Qender Shiten pajisjet e berberit ne gjendje shume te mire pune shiten per arsye personale te interesuarit te kontaktonne ne nr e cel 069 793 4650dhenbsp; cmimi 500 mi lek ipadiskutueshem....
01/02/2021 12:59

Banak& Tavolina Me Karrige

Lezhe | Qender Shiten banaku bashke me tavolinat dhe karriget (5 tavolina dhe 15 karrige). ne gjendje shume te mire. per me shume informacione na kontaktoni. ...
30/01/2021 11:43

Mobilje Per Manikyr Pedikyr

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Shes mobilje per manikyr dhe pedikyr, ne gjendje shume te mire.(tavoline, poltron pedikyri, raft, 2 karrige) ...
28/01/2021 18:39

Shitet Peshore Elektronike

Tirana | Zone Periferike Shitet peshore elektronike peshon deri ne 30 kg. eshte pothuajse e re 2 muaj eshte perdorur, eshte ne supergjendje.cmimi 2000 leke te reja....
28/01/2021 12:52

Shitet Poltron Berberi

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet poltron berberi 2 muaj i perdorur eshte blere i ridhenbsp;kontaktoni ne numrin e celularit....
26/01/2021 16:00

Shiten Pajisje Fast Food -i

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shiten pajisje fast food -icmimi : 400.000 mije leke te vjetrapunojne te gjitha me gaz. tel :0699519733...
22/01/2021 14:41

Paijsje Per Restorant Piceri

Elbasan | Qender Shes te gijtha pajsjet te picerise.pajsjet jan te githa italiane dhe jan blere te reja, kan punuar vetem 6 muajshes banak picash me frigorifer te pershtatshem per te mbajt brumin.furre picash(e perdor...
18/01/2021 16:34

Shiten Frigorifer Banak Per Bar Ose Restorant

Durres | Qender Frigoriferi eshte shume pak i perdorur dhe funksionon perfekt. jane dy frigorifer te tille dhe shiten nga 500euro secili.permasat 155 cm gjatesi dhe 83 lartesi njeri dhe 125 cm gjatesi tjetri dhe 83 l...
07/01/2021 14:54

Shiten Paisje Picerie Dhe Fast-food

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Paisjet: 3 frigorifere brumatrice xhiro mishi bashke me kupolen e aspirimit furre picerie fetatrice motorr aspirimi ambienti bashke me tubat tavoline inoksi 8 kmplete tavolinash taviline ba...
07/01/2021 09:24

Pajisjet E Nje Shtypshkronje

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Shiten pajisjet e nje shtypshkronje makine shtypi, blinder, plastifikuese, vijosese dhe thike. ...
06/01/2021 16:35

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim