banak dyqani

Paisje Profesionale Ne Shitje

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet pajisje frigoriferike "kastel". pajisjet jene te perdorura por ne super gjendje (si te reja).pajisjet kane kapacitet mbajtes te konsiderueshem te pershtetshem per tu perdorur ne shtepi dhe ne...
09/07/2020 13:23

Paisje Profesionale Ne Shitje Goni

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shiten pajisje fast foodipajisjet jane te perdorura por shume te mbajtura (si te reja)pajisjet jane te tilla si platov greke, per pergatitjesh "pitesh" dhe aparat mishi per pergatitjen e mishitpajisje...
09/07/2020 12:57

Paisje Profesionale Ne Shitje Goni's

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shiten pajisje per te kompletuar fast food dhe zgarapajisjet jane te te gjitha funksioneve per fast food te tilla si: fertez, gjiro, plato, zgara mishi me gaz, tavolina inoksi, perpunues krepash etj.p...
11/07/2020 09:54

Paisje Profesionale Ne Shitje / Goni

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shiten pajisje si: zgara njeshe, dyshe, treshe me gaz dhe elektrike, lambra patateshpajisjet jane te perdorura por ne super gjendje (si te reja)te gjitha pajisjet jane greke te nje cilesie shume te la...
10/07/2020 14:46

Paisje Nga Goni Profesionale Ne Shitje

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shiten frigrifer te llojeve, kapaciteteve dhe permasave te ndryshmepajisjet jane te perdorur por te nje cilesie shume te larte (si te rinje)pajisjet jane prodhime grekefrigoriferet jane ngrires dhe fr...
11/07/2020 09:54

Paisje Profesionale Ne Shitje Nga Goni

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shiten pajisje profesionale te tilla si: pergatites kokoshkash, llabma patatesh, grirese djathi, mishi etj., zgare e pershtatshme dhe per fast food psh pergatitje tostashpajosjet jane te perdorura por...
11/07/2020 11:18

Paisje Profesionale Ne Shitje

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 🛎️goni paisje profesionale ne shitje 🛎️:gjiro ~plato~fritez~llambe patatesh~zgarepaisje te ndryshme per te kompletuar nje fast food na numri zero paisjet jane ne gjendje shume te mirete ard...
11/07/2020 09:54

Shitet Makineri Akullore

Fier | Zone Periferike Makine akullore 3 faze me qarkullim uji ne gjendje te shkelqyer 5kg ne proces ...
11/07/2020 11:24

Shitet Poltron Berberi

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet poltron berberi 2 muaj i perdorur eshte blere i ridhenbsp;kontaktoni ne numrin e celularit....
10/07/2020 12:56

Shitet Makine Per Tatuazhe

Elbasan | Qender Makine per tatuazhegjendje shume te mireshume pak e perdorurkontaktoni ne numrin e celularit per me shume informacion....
04/07/2020 13:20

Shiten Pajisje Fast Food -i

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shiten pajisje fast food -icmimi : 400.000 mije leke te vjetrapunojne te gjitha me gaz. tel :0699519733...
04/07/2020 11:26

Shiten Pajisje Per Biznes Berber

Durres | Qender Shiten pajisjet e berberit ne gjendje shume te mire pune shiten per arsye personale te interesuarit te kontaktonne ne nr e cel 069 793 4650dhenbsp; cmimi 500 mi lek ipadiskutueshem....
04/07/2020 10:43

Shiten Pajisje Te Nje Dyqani Veshjesj,,arradimi Rreth 260 M2

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shiten pajisje te ndryshme te nje dyqani veshjesh me arradim,mobilje,banake,aksesore sinjale pajisje si dhe sinjale per veshjet,manekina te ndryshme,meshkuj-femra,bust si dhe trup. tavolina,varese,kar...
29/06/2020 09:40

Shiten Frigorifer Mural Dhe Paisje Supermarketi

Tirane | Zone Periferike Shiten te gjitha asetet e nje bio-shop, raftet, tavoline per erëza dhe fruta te thata, tavolina te tjera reklamuese, nje frigorifer mural, nje frigorifer banak freskues, afetatrice, cash-desk, etj.ko...
27/06/2020 12:17

Shitet Banak Picash Master Shef

Durres | Qender Shitet banak picash master shef me garanci deri ne shtatorcmimi: 1500 eurovendodhja : durres ...
25/06/2020 10:47

Shitet Peshore Elektronike

Tirane | Zone Periferike Shitet peshore elektronike peshon deri ne 30 kg. eshte pothuajse e re 2 muaj eshte perdorur, eshte ne supergjendje.cmimi 2000 leke te reja....
24/06/2020 11:01

Shitet Fotokopjo Toshiba 2020 C Me Ngjyra

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet fotokopjo toshiba 2020c, me ngjyra.fotokopjo eshte thuajse e re, 2 bojra te sapo nderruara.ne gjendje pune shume te mire...
16/06/2020 11:20

Shiten Paisjet E Lavazhit

Lezhe | Qender Shiten paisjet e lavazhit kompletepompe lavazhi 3 fazor 200 barfshes korentibombul shkume 50literkimpresor ajripaisjet jane italiane ne gjendje shum te mirecmimi:1000 euro...
15/06/2020 12:54

Panele Diellore

Elbasan | Qender Panele diellore me tubabolieri inoks i paisur me 20 tuba per ngrohjen e ujitaparature per per te kontrolluar nxehtesine dhe sasine e ujit brenda ne banjodhenbsp;garanci 5vjeÇarecmimi ofert: 500€ mo...
15/06/2020 12:40

Shitete Makinete Kafeje Dhe Per Pije

Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Makineta ne gjendje te mire pune e kafes  cmimi-800€e ushqimeve cmimi-2000€ e pajisur me kthim kusuri. ...
10/06/2020 15:25

Shitet Pjekse Pulash

Durres | Zone Periferike Shitet pjekse pulash me gazdhenbsp;eshte ne gjendje shume te miredhenbsp;...
09/06/2020 16:49

Shitet Banak Figorifer Per Fast Food Dhe Akullore

Durres | Qender Shitet banak figorifer super gjendje 30p .  ...
09/06/2020 16:19

Shitet Frigorifer Per Akullore

Durres | Qender Shitet frigorifer akulloresh frigoriferi eshte ne gjendje shume te mirefrigorifer fast food akullore ...
09/06/2020 16:04

Shitet Zgara

Durres | Currilat Shitet zgara ne gjendje shume te mirezgara eshte e re akull ...
09/06/2020 15:25

Shitet Linje Akulloresh

Lezhe | Zone Periferike Shitet linje akulloresh ne gjendje shum te mir pune cmimi okazin ...
09/06/2020 15:17

Shitet Hapes Gomash

Durres | Qender Shitet hapes gomash ne gjendje shume te mireshitet per arsye mbyllje biznesi ...
09/06/2020 14:56

Cisterne Inoksi Ne Shitje

Elbasan | Qender Sherben per ushqimore ose karburant, 5000 litra. trashesia e llamarines se inoksit 5mm. te interesuarit te kontaktojne ne nr 0692645635 ...
09/06/2020 13:41

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim