attrezzature commerciali in vendita tek zone periferike durres

Mobilje Per Manikyr Pedikyr

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Shes mobilje per manikyr dhe pedikyr, ne gjendje shume te mire.(tavoline, poltron pedikyri, raft, 2 karrige) ...
22/01/2021 16:08

Shiten Pajisje Fast Food -i

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shiten pajisje fast food -icmimi : 400.000 mije leke te vjetrapunojne te gjitha me gaz. tel :0699519733...
22/01/2021 14:41

Okazion , Artikuj Estetike & Nails

Tirana | Vasil Shanto Shes artikuj per sallon estetike. tavoline per thonj , kolltuk , 2 karrige ku njera eshte e levizshme . jane pothuaj te paperdorura . ...
20/01/2021 19:46

Shitet Poltron Berberi

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet poltron berberi 2 muaj i perdorur eshte blere i ridhenbsp;kontaktoni ne numrin e celularit....
20/01/2021 12:17

Shiten Pajisje Per Biznes Berber

Durres | Qender Shiten pajisjet e berberit ne gjendje shume te mire pune shiten per arsye personale te interesuarit te kontaktonne ne nr e cel 069 793 4650dhenbsp; cmimi 500 mi lek ipadiskutueshem....
20/01/2021 12:16

Paijsje Per Restorant Piceri

Elbasan | Qender Shes te gijtha pajsjet te picerise.pajsjet jan te githa italiane dhe jan blere te reja, kan punuar vetem 6 muajshes banak picash me frigorifer te pershtatshem per te mbajt brumin.furre picash(e perdor...
18/01/2021 16:34

Shitet Bilardo Ne Gjendje Shume Te Mire

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Super bilardo - garlando italiane ne super gjendje e pajisur me cope te re sponde te reja gur steka xhetona. pllaka origjinale eshte grafit. cmimi eshte i diskutueshem! per me shume detaje kon...
16/01/2021 15:00

Shitet Peshore Elektronike

Tirana | Zone Periferike Shitet peshore elektronike peshon deri ne 30 kg. eshte pothuajse e re 2 muaj eshte perdorur, eshte ne supergjendje.cmimi 2000 leke te reja....
12/01/2021 16:40

Okazion , Artikuj Estetike & Nails

Tirana | Vasil Shanto Shes set ( tavoline per thonj , krevat depilimi , kolltuk dhe 2 karrige ku njera eshte e levizshme . ne gjendje shume te mire , te punuara vetem 3 muaj . ...
08/01/2021 13:50

Shiten Frigorifer Banak Per Bar Ose Restorant

Durres | Qender Frigoriferi eshte shume pak i perdorur dhe funksionon perfekt. jane dy frigorifer te tille dhe shiten nga 500euro secili.permasat 155 cm gjatesi dhe 83 lartesi njeri dhe 125 cm gjatesi tjetri dhe 83 l...
07/01/2021 14:54

Shiten Paisje Picerie Dhe Fast-food

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Paisjet: 3 frigorifere brumatrice xhiro mishi bashke me kupolen e aspirimit furre picerie fetatrice motorr aspirimi ambienti bashke me tubat tavoline inoksi 8 kmplete tavolinash taviline ba...
07/01/2021 09:24

Pajisjet E Nje Shtypshkronje

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Shiten pajisjet e nje shtypshkronje makine shtypi, blinder, plastifikuese, vijosese dhe thike. ...
06/01/2021 16:35

Shitet Gabina 15 M2

Lushnje | Zone Periferike Shitet gabina e perber me struktur me profile zingato me spenor 3 mm super e fort e veshur me lesh dhe me gips , dhe me dru posht . me permasa 3.5 metra gjeresi x 3.5 metra gjatesi x 2.7 metra e lart....
02/01/2021 10:48

Shitet Bilardo

Tirana | Kodra e Diellit Shitet bilardo ne gjendje shume te mire bilardo eshte per nje jave ne okazion shitet per arsye mbyllje biznesi  ...
29/12/2020 12:34

Banak Lokali

Elbasan | Qender Banak lokali ne gjendje te mire ...
16/12/2020 21:06

Shitet Retifike Knuth, Gjermani

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet retifike knuth, gjermani ...
03/12/2020 12:00

Shiten Makineri Metal Prerese

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shiten makineri metal prerese ...
03/12/2020 11:56

Shiten Frigorifer Mural Dhe Paisje Supermarketi

Tirana | Zone Periferike Shiten te gjitha asetet e nje bio-shop, raftet, tavoline per erëza dhe fruta te thata, tavolina te tjera reklamuese, nje frigorifer mural, nje frigorifer banak freskues, afetatrice, cash-desk, etj.ko...
24/11/2020 12:26

Shitet (makineri Per Mobilerite) Mizrak 3.2

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Makineri per prerjen e drureve (sherben per mobileri te ndryshme) marka: mizrak 3.20 - eshte ne gjendje shume te mire dhe funksionale. 3.20 me para sharr makineria ndodhet ne kosove - me kont...
05/11/2020 16:03

Shitet Paisje Studio Dentare

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shes poltrone me gjith paisjet e studios dentare made in italy per me shum informacion kontaktoni cmimi i diskutueshem ...
03/11/2020 10:41

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim