Shiten vegla pune originale Lezhe

Vegla Pune 03/02/2020 23:42 Post ID: 3344


Pagesa 700 Leke
Qyteti - Zona Lezhe - Zone Periferike
Adresa Shenkoll, Albania - Harta
Lexime 334

Shiten vegla pune originale. ūüĎĆ
Te perdorura dhe shum ne gjendje pune.
Perse lulesh. RUBIN. Çmimi: 200L
Prerse hekuri. MAKITA.Çmimi: 250L
Prerse lulesh. KAWASAKI. Çmimi: 250LAnetari ID: 3

photo

Njoftimi ID: 3344