Trapan radial Tirana

Vegla Pune 22/02/2021 17:28 Post ID: 27268


Pagesa 5,000 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Vore
Adresa Rruga Vore Marikaj, Vore, Albania - Harta
Lexime 24

Shitet trapan radial Collet ne gjendje shume te mire. Ben shpime te drejta vertikale si dhe me kend deri ne diameter 40mm.
Anetari ID: 7573

photo

Njoftimi ID: 27268